Co na to Češi online - výběr z archívu Nova Plus a Voyo

Chcete se podívat na některý z dílu soutěžního pořadu Co na to Češi? Pokud ano níže vám nabízíme odkazy na jednotlivé díly, vždy týden zdarma na Nova Plus a pak nadále na Voyo.

Od pondělí 21. března vysílá televize Nova novou zábavnou soutěžní show Co na to Češi, na kterou se všichni diváci mohou těšit vždy od pondělí do pátku od 17.30! V soutěži se mezi sebou utkají dva pětičlenné týmy, které budou mít za úkol odhadnout, co na jednoduché otázky z běžného života odpovědělo sto oslovených Čechů. Sledujte napínavou bitvu až o statisíce korun a tipujte správné odpovědi společně se soutěžícími! Zjistěte, Co na to Češi!

Co na to Češi – to je nová soutěžní show s neotřelým humorem a výborným moderátorem, která odstartovala na obrazovkách televize Nova už v pondělí 21. března! Na soutěžící čekají nezvyklé otázky, během kterých se pořádně zapotí – půjde totiž o velkou sumu peněz. A co musí udělat pro to, aby si ji odnesli domů? Tak trochu se podívat do hlav obyčejným českým lidem a odhadnout jejich odpovědi. Soutěžící show Co na to Češi mají za úkol uhodnout sedm nejčastějších odpovědí na otázky z běžného života, na které před nimi odpovědělo sto oslovených Čechů.

Pokud se tým strefí do nejčastějších odpovědí, získá za to určitý počet bodů. V soutěži se můžete těšit na různé týmy z celé České republiky, které se společně rozhodly zkusit štěstí. Jestliže se týmům bude dařit, mohou vyhrát až statisíce korun. Jak by se společnou výhrou naložily? Celou show moderuje ostřílený bavič a herec Tomáš Matonoha, který nad nabídkou nepřemýšlel ani minutu. Co je pro něj během celého moderování nejnáročnější a co mu naopak jde jako po másle?

Zdroj www.nova.cz