Seriál Dallas - online díly ke shlédnutí

Kultovní seriál Dallas opět ožívá. Nové osudy, nové intriky a boje o moc, při kterých nebudou chýbět ani staré známé postavy JR, Bobby, Sue Ellen...

Príbeh sa soustředí na potomky bratrů a rivalů J.R. (L. Hagman) a Bobbyho (P. Duffy) Ewingowgů. John Ross (J. Henderson) vyrostl v téměř dokonalou kopii svého otce, je zameřená na naftu, peníze a chamtivost. Christopher (J. Metcalfe) sa naopak podobá na Bobbymu, víc ho zajímá udržování ranče Southfork, stejně jako jeho otce a babičku Miss Ellie. Kromě Bobbyho, JR, Sue Ellen se v nových díleh objeví i další staré známé postavy Ray Krebbs, Lucy Ewing a Cliff Barnes.

Brány ranče Southfork se opět otevřou a zdánlivě ukončené staré spory znesvářených bratrů se rozhoří. Kromě legendárních postav Bobbyho, J. R. a Sue Ellen přichází i nová generace klanu, která bude pokračovat v letité rodinné válce.

Rodinná sága naftařů, která poprvé spatřila světlo světa v roce 1978 a měla neuvěřitelných 356 dílů, pokračuje! Do intrik kolem rodinného podniku Ewing Oil se kromě legendární dvojice bratrů zapojí i nová generace – synové Bobbyho a J. R.

Kdo by si nepamatoval romantický rozlehlý ranč, ropou napěchované pozemky a miliardy dolarů, které jsou již desetiletí hlavní příčinou intrik. Bobby se ocitne ve vážné životní situaci, peníze jsou tím posledním, co ho zajímá, a chce Southfork prodat pro klid celé rodiny. Zato J. R. se rodinné pokladnice nemíní vzdát a vymýšlí nový podvrh. V cestě ale bude stát kromě Bobbyho vlastnímu otci syn John Ross, který však nebude mít čisté myšlenky a bude se snažit získat Southfork pro sebe.

Nové postavy v seriálu Dallas

  • John Ross (JOSH HENDERSON) – Syn J.R. a Sue Ellen
  • Christopher (JESSE METCALFE) – adoptivní syn Bobbyho
  • Rebecca Sutter (JULIE GONZALO) – snoubenka Christophera
  • Elena Ramos (JORDANA BREWSTER) – přítelkyně Johna Rosse
  • Anne Ewing (BRENDA STRONG) – manželka Bobbyho