Seriál Doktoři z Počátků - online díly ke shlédnutí

Doktoři z Počátků je nově připravovaný televizní seriál z lékařského prostředí malebné české vesničky. Jedná se o spin-off seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. V seriál účinkuje jako hlavní postava doktor Ota Kovář (Martin Stránský) z Ordinace.Doktoři z počátků - nové díly podzim 2015

Hned v lednu vyvrcholí spor s řádícími „šmejdy“, který odnese Ema. Otovo přátelství s Lídou se vyvine nečekaným směrem a radostná událost čeká na Vandu s Romanem, narodí se jim miminko.

Ota je doktor ve zkušební lhůtě v mezní životní situaci. Jeho dceru Míšu srazil na ulici zfetovaný řidič a způsobil jí doživotní zmrzačení. Bývalá žena se navíc s dcerou stěhuje do zahraničí. Ota přišel skoro o vše. Rozhoduje se proto začít znovu a na jiném místě. Odpoví na inzerát MUDr. Panenky z Počátků, který hledá svého nástupce. Ota Kovář tak odjíždí z Kamenice a začíná nový život právě v Počátkách. Duši má ale zraněnou a je těžké se s ním sblížit.

Doktoři z Počátků, to je seriál obsazený samými hereckými legendami – Martin Stránský alias MUDr. Ota Kovář, Václav Postránecký alias MUDr. Jan Panenka, Lenka Termerová alias Josefka Suková, Sabina Laurinová alias Marta Vaňková, Halina Pawlowská alias PhDr. Milena Petrů, Marek Vašut alias Ruda Řezáč, Václav Jílek alias Ondřej Bílek a mnoho dalších.

Nový seriál je spin-off seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Spin-off je rozhlasové, televizní, počítačové nebo literární dílo, které bylo odvozeno od již existujícího díla (nebo více děl) a které je zejména zaměřeno na určitý aspekt původního díla (např. určité téma, postavu, událost, apod.).

JVztahy, láska, naděje a nové „počátky”. To je seriál, který se odehrává v malebné vesničce Počátky, v níž mají jednoho výjimečného doktora, mnoho svérázných obyvatel a také jednu skrytou hrozbu v podobě podnikatelského záměru. Pilířem příběhu jsou osudy tří mužů, kteří toho mají hodně společného a kteří jdou přímočaře za svým cílem, aniž by počítali s tím, že právě ten cíl se může cestou od základů změnit.

Díly seriálu Doktoři z Počátků