111.díl Noční můra - Doktoři z Počátků online

Premiéra 20.4.2015

Lída se zase budí s noční můrou. Na jejím blogu objeví další reakce obdivovatelky Heleny - chce se s Lídou sejít. Petruška odjíždí s matkou a Markéta u toho není. Zhrzená Markéta odjíždí ke své matce. Ruda má problém, protože neví, jak do Dobrušky dostat léky. Nakonec ale způsob najde. Milena se od Míky dozví, že David Martě opravdu lže.

Lída se zase budí s noční můrou, Ota si ničeho nevšimne. Lída pak prosí Jakuba o léky, ten jí raději doporučí bylinky. Lída s Vladěnou řeší Lídin blog. Petruška odjíždí s matkou a Markéta u toho není. Ondřej jí to zatajil. Když se to dozví, je v šoku. Ruda má problém, neví, jak do Dobrušky dostat léky. Nabídne mu odvoz do města a navede Járu, aby mu mezitím ukradl lamu. Roman má výčitky svědomí.

Ruda konečně získal Dobruškovu důvěru a podaří se mu do něj vpravit první dávku diazepamu. David pošle Martě společenské šaty, aby ho doprovázela na důležité akci. Nakonec jí ale s sebou nevezme, tvrdí, že akce je bez manželek. Milena se od Míky dozví, že David lže

Tento díl seriálu Doktoři z Počátků online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly seriálu Doktoři z Počátků