115.díl Plán na potrestání Rudy - Doktoři z Počátků online

Premiéra 18.5.2015

Lídu stále pronásledují noční můry a nemá klid od Heleny. Brunovo černé období dožene rodinu až k psychologovi. Roman vyslechne rozhovor Rudy a Dobrušky juniora o tom, že chtějí starého Dobrušku znesvéprávnit. Vymyslí plán jak potrestat Rudu. Markéta se vrací od Jany a Ondra jí překvapí nabídkou odjet do USA.

Lída stále marně bojuje se stalkerkou Helenou. Dokonce dojde ke konfliktu a Lída se zraní. I Jakub jí domlouvá, aby vše nahlásila policii. K Mackům přijde Brunova učitelka. Chce si s nimi promluvit o jeho divném chování. Ale návštěva díky Lexovi nedopadne nejlépe a rodinu musí navštívit i psycholog. Na jeho návštěvu se už rodina připraví, tak proběhne v klidu.

Ruda s Romanem a Mamuš řeší, kam mohl Dobruška zmizet. Roman tají, že ví, kde je, a s Dobruškou pak řeší, kdo z rodiny ho chtěl otrávit. Mají plán a Dobruška spoléhá na své herecké schopnosti, chystá se vrátit do hospody. Markéta se vrací od Jany, kde se to nedalo vydržet. Chce s Ondřejem dát vše do pořádku. Ten jí ale šokuje rozhodnutím, že pojedou do Ameriky. Markéta ale přizná, že by chtěla druhé miminko, Ondra ji přemlouvá, aby měla rozum. Markéta Ondru žádá o čas na rozmyšlenou.

Tento díl seriálu Doktoři z Počátků online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly seriálu Doktoři z Počátků