123.díl Opuštění Počátků - Doktoři z Počátků online

Premiéra 14.10.2015

Josefka si myslí, že se Panenka probouzí, ale od doktora se dozvídá šokující zprávu. Panenka umírá. Markéta nechce nechat Josefku samotnou a do Ameriky odmítá odletět. U Macků se objeví Bohuna, kterou deportovali z Afriky kvůli epidemii. Rodina ji chce v Počátkách udržet. Matěj se konečně „odváží“ projevit své city vůči Vladěně.

Ondřej se pohádá s Markétou a stále nechápe, proč Markétka "sabotuje" Ameriku. Josefka odchází za Panenkou, nechce se vmísit do jejich hádky. Doktor nechce předbíhat, ale zdá se, že se Panenka probouzí. Josefka je plná naděje, ale primář jí druhý den řekne, že Panenka umírá.

Naty během hledání své slohové práce najde Bohunin osobní notes, kde jsou telefonní čísla, na které chce Macek zavolat, aby zjistil, kde Bohuna je. Dozví se, že Bohuna zůstala sama v Africe - ostatní odjeli kvůli epidemii. Jsou ale smíření s tím, že je nenávratně pryč. Zažijí šok i radost zároveň, když se Bohuna objeví u nich doma. František zji stí, že Matěj nebyl ve Včelíně od "incidentu" s krádeží. Matěj setkání s Vladěnou a Evženem nezvládne, místo usmíření se konflikt prohloubí. Ema má plán, jak k sobě Matěje a Vladěnu popostrčit.

Tento díl seriálu Doktoři z Počátků online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly seriálu Doktoři z Počátků