32.díl - Doktoři z Počátků online

Premiéra 8.12.2013

Ruda pokračuje ve své mstě Panenkovi, neváhá použít jakékoliv prostředky. Mackům se podaří smířit s vesnicí a konečně si na ně sedne i štěstí. Markéta přijímá Ondrovu omluvu. Do Počátků se vrací Venca a nemá pro Panenku dobré zprávy...

Josefka prozradí vesnici, že udání na Panenku napsal Ruda. Ruda je odhodlaný k pomstě, požádá o pomoc Vencu, který se v Počátkách znenadání objevil. Ruda podcení Vencovu loajalitu a jeho plán ztroskotá. Josefka přiváží šťastného Jarouška zpátky do Počátků. Venca tvrdí Panenkovi, že na něj má něco z minulosti, co by Panenka nerad zveřejnil. Ondra jede za Markétou do nemocnice, omlouvá se jí. Markéta přiznává Josefce, že Ondru pořád miluje, ale bojí se mu věřit. Má Ondra šanci získat zpátky Markétino srdce?

JLexa je smutný, že na rozdíl od Ivy se jeho Blanche nevrátila, nabízí dceři, že zůstane v Počátkách a bude pomáhat s podnikáním. Macek objeví zprávu, že akcie stoupají, tudíž vesnické peníze z výhry se opět zhodnocují. Ota se loučí s dcerou, Míša konečně vezme Vandu na milost. Ota Panenkovi děkuje, že našel v Počátkách své místo pro život.

Tento díl show Doktoři z Počátků online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly seriálu Doktoři z Počátků