56.díl Masopust patří maskám - Doktoři z Počátků online

Premiéra 25.8.2014

Vesnice chystá masopust, narazí na nová pravidla nové hospodské. Iva se pokouší usmířit s Mackem, ale návštěva obchodního partnera křehké příměří opět naruší. Josefku trápí, že Ema odmítá jakékoliv návštěvy.

Vesnice žije přípravami na masopust, Laďa, Lexa a Slávek chystají guláš z kance. Překvapí je ale nenadálý příjezd Filipa s mamuš. Mamuš se chopí iniciativy a vyžene dědky z hospody. Uvaří guláš, ale pak vrší jeden konflikt za druhým. Celá vesnice se rozhodne hospodu ignorovat. Teprve teď mamuš dochází, že přestřelila, a hledá cestu, jak se vesnici omluvit. Josefka najde staré fotky z mládí a na nich mladičkou Emu Beranovou. Nese Emě fotky domů, pojme to jako usmiřovací návštěvu.

František s Panenkou přijdou na to, že se Josefka spletla a že na fotce není Ema, ale její nenáviděná sestra Olina. Josefka přijde na svůj omyl pozdě a musí prchat před Eminým hněvem. Jaroušek se Emou nedá odbýt, svojí důvěřivostí si nakonec Emu získá. Macek je připr avený se s Ivou smířit, ale natrefí na Karla s Helmutem, které Iva pozvala na masopust. Karlovi se podaří Helmuta opít a podstrčit mu smlouvu k podpisu. Naštvaný Macek nechává péči o opilého Helmuta na zoufalé Ivě.

Tento díl seriálu Doktoři z Počátků online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly seriálu Doktoři z Počátků