57.díl Vylučovací metoda sblížení - Doktoři z Počátků online

Premiéra 27.8.2014

Vesnicí se šíří epidemie. Hledá se viník, první podezřelou je Mamuš a její kančí guláš. Střevní potíže prověří všechny vztahy: Mackovi přijdou o svého obchodního partnera, Emilka málem o Františka a Filip téměř o Natálku.

Vesnice hledá viníka šířící se epidemie, výsledky šetření hygienika ukazují, že Mamuš byla obviněná neprávem. Záhadu se nakonec podaří vyřešit, ale nikdo netuší, že se na Počátky valí další pohroma? Helmut má zdravotní problémy, vyčítá Mackům, že se u nich otrávil. Druhý den chce změnit smlouvu, kterou s Ivou podepsal. Vnější nepřítel je dobrým důvodem k tomu, aby se rozhádaní Mackovi, mezi nimiž je spousta lží, opět smířili.

Naty doženou střevní potíže. Filip se zachová jako džentlmen, ale vyslouží si tím jen její odmítnutí. Ota a Katy vymyslí způsob, jak mladé lásce pomoci. František se dozvídá, že má Ema cukrovku. Nicméně Eminy drobné pasti na Františka pokračují, a tak ztratí trpělivost a je odhodlaný z Počátků odjet. Josefka pochopí, že Ema ve s kutečnosti volá o pomoc.

Tento díl seriálu Doktoři z Počátků online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly seriálu Doktoři z Počátků