61.díl Bojovky a soukromé bitvy - Doktoři z Počátků online

Premiéra 10.9.2014

Ema je dotčená, že ji vesnice obvinila ze snahy překazit Josefčinu svatbu. Trestá Františka mlčením. Iva slíbí Zdeňkovi půjčit peníze na podnikání, její snaha ale vyjde vniveč. Lexa se přizná, že jeho snem je najít poklad. Ota zachrání život svému sokovi Bodymu.

Ema je nešťastná, že ji vesnice obvinila z ohrožení Josefčiny svatby. Trestá Františka mlčením a neodevzdá mu vzkaz od Berky, který přišel opravit elektrický jistič, a tak málem Františka ohrozí na životě. Macek trucuje a Blanche radí dceři, aby překousla hrdost. Iva tedy Zdeňkovi slíbí peníze pro jeho investici. Nabídka ale nevyjde a Zdeněk ze svého neúspěchu viní Ivu.

František dědkům potvrdí, že v okolí Počátků byl nalezen a zase zakopán poklad. Lexa připraví plán hledání, dědky zachvátí zlatá horečka. První "poklad" na sebe nenechá dlouho čekat. Ve vesnici se objeví Body, chce připravit dárek kamarádovi - lezeckou trasu. Při slaňování se zraní a Ota je nucen provést náročný výkon přímo v terénu. Vyslouží si za to obdiv Katy i doktorů z nedaleké nemocnice.

Tento díl seriálu Doktoři z Počátků online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly seriálu Doktoři z Počátků