62.díl Problémy terapie - Doktoři z Počátků online

Premiéra 15.9.2014

Květa se přijde Emě omluvit, ale nepochodí. Ondru vyhledá Vladěna, sestra z pěstounské rodiny, a on najednou musí čelit všemu, na co chtěl ze svého dětství zapomenout. Také Davida dostihne jeho minulost. Vesnice propadá zlaté horečce.

Ema dál mlčí, jediný, s kým komunikuje je Jaroušek. Mládková přesvědčí Květu, aby se zašla Emě omluvit. Návštěva ale zdaleka nedopadne podle Květiných představ. Včelín oslavuje výročí, David s Martou plánují společný únik před společenskou akcí. David ale na domluvenou schůzku nepřijde, před Včelínem ho čeká jeho bývalá milenka Saša.

Za Ondřejem neočekávaně přijedou sestry z pěstounské rodiny - Vlaďka s malou Petrou. Ondrovi se nechce vracet do minulosti, ale slíbí Vlaďce, že kvůli trpící Petrušce za pěstouny zajede. To ovšem ještě netuší, že Vlaďka má s Petrou úplně jiné plány. Blanche rozčiluje Lexova posedlost pokladem, společně s Květou a Růžou nastraží na dědky past. Ti past odhalí a rozhodnou se pomstít. Nicméně v zájemné schválnosti přivedou vesnici na stopu skutečnému pokladu.

Tento díl seriálu Doktoři z Počátků online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly seriálu Doktoři z Počátků