66.díl Nové radosti, staré komplikace - Doktoři z Počátků online

Premiéra 29.9.2014

Josefka s Panenkou se vrací ze svatební cesty, překvapí je Markétčin předčasný porod. Do Počátků znovu přijede Body, Katy začíná pochybovat o vztahu s Otou. Eva lstí zjistí, že Ruda šperky skutečně má.

Ondra jede řešit nečinnost sociálky, zatím co Markéta v konzumu omdlí. Panenka s Josefkou se vrací s dovolené a překvapí je Markétčin překotný porod. Ondru i Markétku čekají těžké chvilky, když musí dokázat, že o své děti - Petrušku i miminko Ondráška - skutečně stojí. Katy je frustrovaná monotónní prací a stereotypem. V Počátkách se objeví Body, zve Katy s sebou na Zéland, je přesvědčený, že ji v Počátkách nic nedrží. Katy kamaráda vyhodí, nicméně jí Body nasadil brouka do hlavy.

Otu trápí, že je Katy nešťastná, ale podaří se mu dokázat, že o ni opravdu stojí. Vašek je nervózní, že plán eliminace Rudy nevychází. Eva musí přitvrdit, tvrdí Rudovi, že odjíždí. Druhý den Eva vyláká Rudu na odlehlé místo, tam se na něj chystá Vašek. K zneškod nění Rudy sice díky Míkovi nedojde, ale Eva a Vašek získají jasnou indicii, že Ruda lup skutečně ukrývá

Tento díl seriálu Doktoři z Počátků online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly seriálu Doktoři z Počátků