67.díl Všechno je jinak - Doktoři z Počátků online

Premiéra 1.10.2014

Na malého Ondráška je soustředěna pozornost celé vesnice, Jaroušek a Petruška se s tím vypořádají po svém. Zuzanka vystartuje po Mackovi. Pátrání po pokladu se chopí Blanche s Květou a Růžou a málem na to doplatí. Do vztahu Marty a Davida vstoupí osudové nedorozumění...

Rodina se připravuje na příjezd Markétky a malého Ondráška. Nejvíc je miminkem nadšený Jaroušek, rozhodne se si malého Ondráška vypůjčit. Jen díky duchapřítomnosti Petry drama kolem ztraceného miminka skončí happyendem. Když Iva od Karla zjistí, že Macek se Zuzanou netráví až tolik času, jak Iva předpokládala, uklidní se. Zuzana pak ale Ivě domlouvá, aby Macka nedusila a raději se s ním rozvedla. Iva opět zuří a Macek začíná litovat, že přistoupil na hru na žárlivost.

Vesnice spekuluje, kam by mohl padnout klíč, který ženské získaly od Loučímové. Panenka zmíní starý poklop na dvoře fary. Ženské skutečně objeví tajný vchod a rozhodnou se prozkoumat sklep. Nepočítají ovšem s tím, že si je Míka splete se zloději a ve sklepě je zamkne. David plánuje s Martou společnou budoucnost. Za Davidem přijíždí jeho společník, nelíbí se mu, že David chce opustit společný byznys. Když zjistí, že důvodem je Marta, vmete jí, že David má milenku Sašu. David a Marta si pak řeknou věci, které se jen těžko berou zpět. David odjíždí a Marta najednou ví, že je všechno špatně.

Tento díl seriálu Doktoři z Počátků online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly seriálu Doktoři z Počátků