83.díl V týlu nepřítele - Doktoři z Počátků online

Premiéra 24.11.2014

Ema vymyslí plán, jak doběhnout „šmejdy“. Ale stále je vyděděncem vesnice. Vanda vyhodí Nadju, ale rozpoutá to hádku s Romanem. Ten nakonec prosadí, že Nadja v hospodě zůstane. Iva se spolu s Jasnou a Blanche těší z úspěchu firmy. Macek chce začlenit Ivu zpět do jejich firmy a ta se tak stává „dvojitým agentem“. Ota se dál snaží pomáhat Jakubovi, aby dokončil školu. Jakub se ale vymezuje jen jako sestra.

Ema představuje svůj jednoduchý, ale nedomyšlený plán jak vyzrát nad šmejdy. Jde o pronájem hospody za velmi nevýhodných podmínek, které budou sepsány někde vzadu a nejmenším písmem. František k pronájmu hospody přemluví Mamuš a ta souhlasí. Šmejdi se chytí do pasti. Vanda vyhodí z hospody Nadju, která klade odpor a je nepřátelská podle své role. Macek nechápe, jak se mohla Jasná tak rychle postavit na nohy.

Iva se tváří nezasvěceně a těší se spolu s ní a Blanche z úspěchu firmy. Macek chce začlenit Ivu zpět do firmy a chce po ní design a kampaň pro nový produkt. Iva je zaskočená, ale vycouvat nemůže. Ota vezme Jakuba na sál a dá mu šanci. Ten je moc nervózní, selže a utíká ze sálu pod malichernou záminkou. Ota se rozhodne znovu promluvit s Hrubým o Jakubovi.

Tento díl seriálu Doktoři z Počátků online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly seriálu Doktoři z Počátků