85.díl Tajemství kozího chlívku - Doktoři z Počátků online

Premiéra 3.12.2014

Jaroušek objeví v kozím chlívku Vladěnu. Petruška se pokouší sehnat léky pro zraněnou Vladěnu. Milena se mateřsky stará o Nadju. František prezentuje smlouvu pro šmejdy, zdá se, že se vesničané pouštějí do odvety, která má naději na úspěch. Ota se znovu zklame v Jakubovi.

Jaroušek objeví v kozím chlívku Vladěnu. Ta pohotově podpoří jeho domněnku, že je víla, o které nesmí nikomu říct. Jaroušek se chlubí, že viděl vílu a donutí Josefku, aby se na ni šla podívat. Vladěna se stihla na poslední chvíli schovat. Ale je jí opravdu zle, je zraněná a rána se jí zanítila. Má horečku a nemůže odejít. Chce, aby jí Petruška sehnala léky.

Milena se mateřsky stará o Nadju, která přijala budoucí roli matky. Ale když se vrátí z prohlídky, je skálopevně rozhodnutá, že dítě nechce. Milena to považuje za své selhání. Nadja se zeptá Marty, zda by si dítě s Davidem nevzali, Marta však odmítne. Překvapí ale Milena, která chce být matkou Nadjina dítěte.

Ema vymyslí, jak má František napsat smlouvu pro šmejdy. Místo hospody je předmětem pronájmu kozí chlívek. Mamuš chytře šmejdy obelstí a smlouva je podepsána. Ota a Jakub vyráží k pacientovi do terénu. Jakub stojí znovu tváří v tvář situaci, kdy se musí rozhodnout a jednat, ale neobstojí.

Tento díl seriálu Doktoři z Počátků online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly seriálu Doktoři z Počátků