87.díl Zápasy osobní, bitva obecní - Doktoři z Počátků online

Premiéra 12.1.2015

Mamuš se vrátí, aby zachránila akci „šmejdi“. Macek odhalí, že tajným společníkem Jasné je Iva a vznikne velká hádka. Blanche a Lexa jsou odhodláni zamezit konci manželství mladých. Jakub má obavy z toho, že na sále znovu selže, protože nechce zklamat Otu.

Ruda je spokojený, protože Vanda se trápí, že jsou Roman i Mamuš pryč. Jenže právě odchodem Mamuš je ohrožena past na Šmejdy a František musí vymyslet záložní plán. Macek je přesvědčený, že tajným společníkem Jasné je Iva, a nastraží past, do které se Iva chytí. Dojde k velké hádce bez možnosti smíru. Blanche a Lexa jsou odhodláni zamezit konci manželství Macka a Ivy.

Jakub má obavy z toho, že na sále znovu selže. Nechce zklamat Otu a během operace úspěšně přemůže svůj strach z rozhodování. Lída vyzvídá, jak se Jakubovi na sále dařilo. Ota ho chválí, jen se obává jeho nízkého sebevědomí. Jakub pomůže těžce zraněnému cyklistovi. Odmítne pak Otovi operování v Týnci a prozradí mu, co se stalo ráno cestou do práce. Je přesvědčený, že zákrok nezvládl. Ota se ale pak dozvídá, že Jakub svým pohotovým zákrokem zachránil cyklistovi život.

Tento díl seriálu Doktoři z Počátků online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly seriálu Doktoři z Počátků