88.díl Návraty - Doktoři z Počátků online

Premiéra 14.1.2015

Macek hodí firmu Ivě na hlavu a odmítá usmíření. Mamuš za pomoci Filipa zjistí, kde se Roman ukrývá a jede za ním. V Počátkách se objevuje Vítek - bývalý Emin milenec a manžel její nenáviděné zesnulé sestry Oliny. Co jeho příjezd všechno znamená teprve ukáže čas.

Macek hodí firmu Ivě na hlavu a odmítá usmíření. Vznikne velká hádka a zdá se, že je to konec manželství. Problém s firmami se vyřeší, protože přichází Jasná a nabízí, že spojí firmu s Mackovými. Ruda tlačí na Vandu, aby se zbavila Mamuš. Ema se rozhodne rozveselit Josefku a vytáhne ji na holčičí den do Týnce. Rozesmáté se vrací domů do smuteční nálady. Emina nenáviděná sestra Olina je v urně a zrádný Emin milenec Vítek sedí s Frantou u stolu. Zítra se chystá improvizovaný pohřeb. Ema nejdřív odmítá jít na pohřeb, ale nakonec se nechá Josefkou přemluvit a jde se se sestrou usmířit. Ne ale s Vítkem.

Nikdo netuší, že je zadlužený. František ho lituje a chce, aby mu Ema odpustila. Ota nepochopí Lídino pozvání na rande, a když mu to díky Jakubovi dojde, má co dělat, aby to stihl. Jakub s Otou jsou na plánované operaci, všechno parádně klape a na konci se zjeví Suchý z Kamenice, kterého Ota pozval, a oznamuje Jakubovi, že začíná praxi před státnicí.

Tento díl seriálu Doktoři z Počátků online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly seriálu Doktoři z Počátků