11. díl Boby a bobky - Druhý dech

Paní Šesterové se narodí zdravé dítě. Není to sice vytoužená holčička, ale čtvrtý syn. Zato Kateřina potratila a velmi těžce to nese. Je zlá, ale Jiří s ní neztrácí trpělivost. Manželství Kloučkových se ocitá v krizi. Konflikty mezi Vydrou a agronomem Sýkorou pokračují. V jejich pozadí je spor o to, kdo se stane novým předsedou družstva. Rezek totiž odchází do penze.

Paní Šesterové se podařilo přesvědčit manžela, že jejich další dítě bude dcera. Narodil se však čtvrtý kluk, přesto se oba z toho upřímně radují. Nevázanost Jitky Hokubové, nové známosti jejího syna Pavla, ale dělá Šesterovi starosti. Kateřina nese těžce svůj potrat a Jiří se jí snaží ze všech sil pomoci. Mirek nedokáže Jiřince odpustit její krádež a tak nakonec málem přijde kvůli dvěma kompotům o manželku i o dům.>

Karel Vícha se stále více sbližuje s Kájou, jenže se ukazuje, že při fotbale nestačí s dechem ostatním hráčům. Karel se proto snaží vyvolat v synovi zájem o svou práci. Dostává se znovu do sporu s Václavem Stehnem a dává mu na hodinu výpověď. Tím však Karlovy problémy nekončí - právě v té době se totiž definitivně rozvádí s Martou. Neshody Jiřího s agronomem Sýkorou vrcholí při pokusu vypěstovat novou plodinu, tentokrát ovšem úspěch sklízí Sýkora.

Tento díl seriálu Druhý dech online ke shlédnutí