Seriál Druhý život - online díly ke shlédnutí

Vysílací čas denně od pondělí 28. května po Odpoledních Televizních novinách.

Romantický Druhý život je úspěšný slovenský seriál v českém znění. Jde o příběh, který je mnohým z nás blízký. Je příběhem o vztazích, nových začátcích a životní lásce. Každý člověk má právo milovat a být milován.

Úspěšný architekt Daniel se stará o rodinu, firmu a malou dcerku. Po smrti manželky musí svůj život znovu stavět od základů. Malá Barborka ví, která maminka je pro ni ta pravá. Jako dítě instinktivně cítí to, co Danielův rozum popírá. A tak Daniel a Anna bojují s vnitřními překážkami, které jim brání přiznat si to, co k sobě cítí. Jakmile pochopí, že k sobě patří, Barborce se splní sen! Konečně jsou rodina! Avšak nepřejícní lidé ve snaze dosáhnout svých cílů neváhají použít jakékoliv prostředky, aby zničili hodnoty, které sami nejsou schopni dosáhnout – lásku, morálku a štěstí. Nezbývá než doufat, že upřímnost a důvěra bude silnější.

V seriálu Druhý život mj. hrají

Branislav Deák, Milena Minichová, Kamil Mikulčík, Elena Podzámska, Tatiana Kulíšková, Kristína Svarinská, Ivan Romančík st., Anna Javorková, Zuzana Porubjaková, Karin Olasová, Pavel Bruchala, Přemysl Boublík, Matúš Krátky, Andrej Hryc, Pavel Višňovský, Marián Slovák, Eva Pavlíková, Hana Gajdošová-Letková, Jana Lieskovská, Emma Tarageľová, Filip Tůma, Marek Majeský.