Seriál Gympl s (r)učením omezeným - online díly ke shlédnutí

Gympl s (r)učením omezeným je seriál z dílny televize Nova, který přenese televizní diváky zpátky do světa školních lavic, který kdysi důvěrně znali nebo se v něm, ať už jako rodiče, učitelé nebo studenti, pohybují dodnes…

Svůj problém se špatnou pověstí jedno maloměstské gymnázium prohrává. Vše došlo tak daleko, že má před sebou pochybná střední škola poslední rok své existence. situace se zdá být neřešitelnou. Muselo by se totiž stát „něco“ natolik zásadního, aby bylo blížící se zrušení odvráceno. Cesta k takovému cíli je ale trnitá a naděje na zázrak se den za dnem snižuje. Ředitel školy se rezignovaně oddává alkohoLu, učitelský sbor je rozdělený na několik táborů a více než o výuku se zabývá konflikty uvnitř.

Klíčovým okamžikem skomírající střední školy je den, kdy přichází na gymnázium mladý učitel Adam Kábrt, kterého hraje Ondřej Brzobohatý. Vypadá to, že bude učitelský sbor „bohatší“ o outsidera, kterého provází pověst stejně záporná jako pověst zdejší školy. Svérázné vyučovací metody, despekt k autoritám a někdy až příliš drsný přístup ke kolegům i studentům jeho špatnému jménu příliš nepřidají. Kdy přijde Adam o zbytek iluzí, je, zdá se, jen otáZkou času.

Seriál Gympl s ručením omezeným - nové díly podzim 2013

Rodinný seriál Gympl s (r)učením omezeným se na vás chystá s osvědčenými zbraněmi – hereckými legendami, jedinečnou hudbou a mnoha dramatickými momenty. Královka se otřese v základech a pedagogický tým posílí nový učitel Vojta Nesnídal (Tomáš Měcháček), který zasáhne i do života Denisy a Adama. Kulich s Marcelem dostanou k ruce svéráznou parťačku – uklízečku Bohunku (Pavla Tomicová)a na Vladimíra Matulu čeká životní zlom.

Dramatické momenty, herecké legendy i jedinečná hudba! To vše čeká diváky v premiérových dílech seriálu Gympl s (r)učením omezeným. Ve třetí řadě seriálu posílí pedagogický tým Královky nový učitel hudební výchovy a cizích jazyků Vojta Nesnídal, který vstoupí i do života Adama a Denisy. Komické duo Kulich & Marcel doplní nová školní uklízečka Bohunka Štambachová a na gymnáziu vznikne škola pro seniory.

A co zažijí oblíbené postavy v seriálu Gympl s (r)učením omezeným v na podzim 2013 ?

Adam potká svého soka Vojtu! – Adamovi obrátí život naruby jeho bývalý nejlepší kamarád Vojta, který začne učit na hradeckém gymnáziu a který mu na vysoké škole přebral jeho lásku. Adam mu za to zlomil koleno, nenávist je tedy oboustranná.

Na matuju jde jaro i na podzim! – Matulovi se podaří nabrat druhý dech a zamilovat se, přestože mu to komplikuje urputná snaha jeho přátel o totéž. Matulu čeká v nových dílech velké životní rozhodnutí.

Majka a kulich se snaží o dítě. Pomůže uklízečka? – Majka s Kulichem se snaží o miminko. Kulich to pojme jako svůj životní boj, ve kterém mu proti jeho vůli pomáhá uklízečka Štambachová. Díky klidné a vyrovnané Majce se z toho Kulich nezblázní.

Lenerka se dostáva na dno! – Zákeřná Eva musí nejdřív všechno ztratit, aby alespoň něco získala zpět. To, po čem toužila nejvíc, přichází v okamžiku, kdy už o to vlastně nestojí.

Tvůrčí tým seriálu Gympl s (r)učením omezeným

Režie: Jiří Chlumský
Producent: Lenka Hornová
Výkonný producent: Zuzana hrušková
Šéfautorka: Lucie Paulová
Scenáristé: Lucie Paulová, Lenka Hornová, Tomáš Baldýnský, Jan Prušinovský, Jan Drbohlav, David Litvák, Halina Pawlowská

Díly seriálu Gympl s ručením omezeným