Úvodní film - Seriál Gympl

Začíná nový školní rok. A gymnázium se špatnou pověstí, které chce ministerstvo zrušit, má okamžitě další průšvih. Je potřeba odvrátit hrozící katastrofu a zapojit se musí i ti, kteří by školu nejraději vyhodili do povětří. Jak se do hry vloží nový mladý učitel?

Hradecké gymnázium je škola se špatnou pověstí, která má před sebou poslední podmínečný rok své existence. Buď se "něco" stane, nebo bude zrušena. Ví to ředitel Matula, jenž ale utopil pohled na realitu ve sklence chlastu, ví to zástupkyně Eva, která by se ráda dostala k moci a dokázala, že škola by pod jejím vedením určitě prosperovala, ví to i češtinářka Eliška, jedna z posledních, které osud hradeckého gymnázia a jeho studentů není lhostejný.

Na školu přichází mladý pedagog Adam, který ještě neztratil všechny iluze. Z vlastní zkušenosti ví, že i z outsiderů se mohou stát hvězdy. Ačkoli se to zdá zpočátku nepr avděpodobné, on je strůjcem a hybatelem úspěchu, díky kterému se škole podaří vyhnout hned prvnímu průšvihu v novém školním roce.

Tento Úvodní film k seriálu Gympl s (r)učením omezeným online ke shlédnutí

Úvodní film - Gympl s (r)učením omezeným

Díly seriálu Gympl s ručením omezeným