16. díl Haleluja - Seriál Gympl

Premiéra 24.10.2012

Eva zakáže oktavánům účast na soutěži studentských muzikálů ve prospěch nahrávání s dirigentem Jandourkem. Evino direktivní rozhodnutí studenty popudí a navzdory jejímu zákazu a výhrůžkám jsou odhodláni absolvovat obě akce. Vztah Adama a Denisy prochází kvůli útěku Patrika vážnou krizí. Podaří se jim tuto zkoušku ustát?

Eva si po odchodu ředitele Matuly na léčení vychutnává svou pozici zastupující ředitelky. Rozhodne mimo jiné i o tom, že se studenti nezúčastní výběrové soutěže muzikálů, jejich prioritou má být nahrávání s dirigentem Jandourkem. Studenti se vzbouří a i přes Eviny výhružky jsou odhodláni absolvovat obě akce. Elišce se nelíbí, že Jandourek stojí na straně Evy a podporuje její direktivní přístup ke studentům. Když se pak Eliška dozví, že studenti rebelují a že mají na své straně i Vladimíra, spěchá na vystoupení, aby je podpořila i ona.

Vladimírovo rozhodnutí podstoupit protialkoholní léčení, Elišku přiměje změnit své plány - oznámí Jandourkovi, že s ním do Prahy neodejde. Adam má plnou hlavu příprav na vystoupení sboru, události kolem Patrikova útěku mu všechno ještě víc komplikují.

Tento díl seriálu Gympl s (r)učením omezeným online ke shlédnutí

16. díl Haleluja - Gympl s (r)učením omezeným

Díly seriálu Gympl s ručením omezeným