50. díl Pod jednou střechou - Seriál Gympl

Premiéra 29.4.2013

Harlej prozradí Pelnerovi, že Ctiradův prášek má fenomenální účinky na růst vlasů.

Bachař potká Pelnera a baví se s ním o Ctiradových experimentech. Také Harlej je z energetického prášku naprosto nadšený a přizná se, že ho používá na růst vlasů. Ctirad o těchto účincích neměl ani tušení. Bachař, Harlej a Pelner se hádají, kdo z nich má větší právo na Ctiradův vynález a pokazili tím Ctiradovi šanci na financování jeho výzkumu. Pelner se chystá odjet z města, Královku získal ve výběrovém řízení, ale Ježdík se dožaduje, aby jeho stavební firma dostala slíbené dokončení rekonstrukce.

Adam se snaží vydělat peníze pro Patrika a kromě učení ve škole dělá i psychologa a s kapelou objíždí kšefty na plesech. Při jízdě trolejbusem se mu vydělané peníze ztratí. U něj doma se nečekaně objeví Chmelíková, která přiveze své úspory, aby jim vypomohla, jak slíbila. Její rodina ji sice o vše připravila, ale měla u přátel tajně schovaný vzácný obraz, který prodala.

Patrik je rád, že jeho stipendijnímu pobytu nic nebrání, a Bachař ho nabádá, že pokud se v cizině dobře zapíše, je velká šance, že tam může získat stipendium až do maturity. Adam se snaží při psychologických sezeních s Leonkou získat její důvěru, ale dívka je nepřístupná a nemíní se mu svěřovat. Tomáš začíná dělat drobné naschvály, aby své ženě a tchýni pobyt v bytě co nejvíc znepříjemnil. Eva nechce jen přihlížet a jeho naschvály mu oplácí stejnou měrou. U Lenerů se rozhoří rodinná válka.

Tento díl seriálu Gympl s (r)učením omezeným online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly seriálu Gympl s ručením omezeným