Show Hlas - online díly ke shlédnutí

Moderátory jsou stejně jako u posledního ročníku Hlasu Leoš Mareš a slovenská zpěvačka Tina. Do poroty jako koučové usednou Michal David, Majk Spirit, Dara Rolins, Josef Vojtek a Marta Jandová.

Na obrazovkách TV Nova a Markíza propukne souboj o nejkrásnější hlas! Talentovaní zpěváci pod vedením koučů budou usilovat o vítězství v celosvětově úspěšné televizní show! Nezáleží na vzhledu, rozhoduje pouze pěvecký talent! Holandský formát The Voice of…, který ohromil celý svět, se česko-slovenským divákům představí 5. března 2014. Pod vou letech si koučové opět budou svůj tým vybírat na základě jediného smyslu – sluchu.

Letošní ročník Hlasu je plný novinek! Bude se krást a zřejmě dojde i na nějaké to K.O. Bát se nemusíte, nejde o žádné pěstní souboje, ale nové fáze, díky kterým bude Hlas mnohem zajímavější. A na co všechno se můžete těšit?

Dvojkřeslo

Koučové Marta Jandová a Dara Rolins vytvoří samostatný tým a usednou na speciální dvoj-křeslo, které bude mít pouze jedno jediné tlačítko. Shodnou se Marta a Dara na výběru soutěžících? Prvek dvojkřesla není ojedinělý, znají ho diváci v Německu, Holandsku i v jiných zemích.

K.O.

Nová řada Hlasu přináší i novou fázi – K.O. V této části show jsou soutěžící z jednoho týmu rozděleni do dvojic a musí spolu soutěžit opět v souboji. Zpěváci a zpěvačky však zpívají každý zvlášť, pouze jeden zůstává a postupuje do živého přenosu. Celkem postoupí do živých přenosů 16 soutěžících.

Krádež

Poprvé uvidí diváci prvek krádeže ve fázi soubojů. V každém souboji vítězí pouze jeden soutěžící. Ten, který není v souboji úspěšný, má stále šanci, že o něj koučové z ostatních týmů projeví zájem a „ukradnou“ jej pro sebe. V případě, že má o zpěváka zájem více koučů, rozhoduje se sám soutěžící, který tým si zvolí.

Díly show Hlas ČeskoSlovenska

Hlas Hlas ČeskoSlovenska 2014

Hlas Hlas ČeskoSlovenska 2012