Show Hlas 2019 - online díly ke shlédnutí

Televize Nova potvrdila, že do svého jarního vysílání v příštím roce nasadí světový hudební formát reality show The Voice. Zároveň oznámila, že jedním ze čtyř koučů, kteří budou v pořadu účinkovat, je zpěvák a muzikant Vojtěch Dyk.

„Už dlouho jsem dostával nabídky na různé pořady nejen na TV Nova, které jsem úspěšně odmítal. Rozhodování bylo dlouhé, protože se moc do televizní zábavy necpu, ale tady mi dává smysl to, že všichni lidé, kteří se soutěže budou účastnit, už vlastně umí zpívat, jde jen o to jim pomoct," uvedl ke svému angažmá Dyk.

Moderátory jsou stejně jako u posledního ročníku Hlasu Leoš Mareš a slovenská zpěvačka Tina. Do poroty jako koučové usednou Michal David, Majk Spirit, Dara Rolins, Josef Vojtek a Marta Jandová.

Na obrazovkách TV Nova a Markíza propukne souboj o nejkrásnější hlas! Talentovaní zpěváci pod vedením koučů budou usilovat o vítězství v celosvětově úspěšné televizní show! Nezáleží na vzhledu, rozhoduje pouze pěvecký talent! Holandský formát The Voice of…, který ohromil celý svět, se česko-slovenským divákům představí 5. března 2014. Pod vou letech si koučové opět budou svůj tým vybírat na základě jediného smyslu – sluchu.

Letošní ročník Hlasu je plný novinek! Bude se krást a zřejmě dojde i na nějaké to K.O. Bát se nemusíte, nejde o žádné pěstní souboje, ale nové fáze, díky kterým bude Hlas mnohem zajímavější. A na co všechno se můžete těšit?

Dvojkřeslo

Koučové Marta Jandová a Dara Rolins vytvoří samostatný tým a usednou na speciální dvoj-křeslo, které bude mít pouze jedno jediné tlačítko. Shodnou se Marta a Dara na výběru soutěžících? Prvek dvojkřesla není ojedinělý, znají ho diváci v Německu, Holandsku i v jiných zemích.

K.O.

Nová řada Hlasu přináší i novou fázi – K.O. V této části show jsou soutěžící z jednoho týmu rozděleni do dvojic a musí spolu soutěžit opět v souboji. Zpěváci a zpěvačky však zpívají každý zvlášť, pouze jeden zůstává a postupuje do živého přenosu. Celkem postoupí do živých přenosů 16 soutěžících.

Krádež

Poprvé uvidí diváci prvek krádeže ve fázi soubojů. V každém souboji vítězí pouze jeden soutěžící. Ten, který není v souboji úspěšný, má stále šanci, že o něj koučové z ostatních týmů projeví zájem a „ukradnou“ jej pro sebe. V případě, že má o zpěváka zájem více koučů, rozhoduje se sám soutěžící, který tým si zvolí.

Díly show Hlas ČeskoSlovenska

The Voice Česko Slovensko 2019


Hlas Hlas ČeskoSlovenska 2014

Hlas Hlas ČeskoSlovenska 2012