Seriál Kriminálka Anděl - online díly ke shlédnutí

Kriminálka Anděl V

Pondělní večery od 28. srpna 2023 budou patřit legendě jménem Kriminálka Anděl. Ta se na obrazovkách objevila před patnácti lety a ihned se stala fenoménem, který nastavil nové standardy pro české detektivní seriály. V hlavních rolích se vracejí David Švehlík, Marek Taclík, Michal Novotný a Helena Dvořáková, které nově doplní Oskar Hes a Jiří Langmajer.

Za seriálem stojí stejný tvůrčí tým jako za dnes již kultovními předchozími řadami v čele se čtyřnásobným držitelem Českého lva a laureátem Křišťálového glóbu za režii z KVIFF, režisérem Peterem Bebjakem. Ten ke svému návratu říká: „Kriminálkou Anděl jsme jako tvůrci i producenti začali naši kariéru. Byla a je to pro mě velká škola. V páté sérii pro diváky budeme mít nové příběhy, nové případy, starou známou partu i nové postavy, které budou silným oživením.“

Kriminálka Anděl IV

Policejní tým z Kriminálky Anděl se už na podzim pustí do vyšetřování nových případů, které jsou inspirované skutečnými událostmi. Televize Nova přináší premiérovou čtvrtou řadu populárního seriálu s Markem Taclíkem, Davidem Švehlíkem nebo Helenou Dvořákovou v hlavních rolích.

Tým policistů rozšíří vyšetřovatelka Jana Pidrmanová a nová šefová v podání Zlaty Adamovské. I tentokrát se mohou diváci těšit na detailní pohled na práci kriminalistů, řadu netradičních prostředí i maskérsky náročné scény, například vraždu na kolejích. V časové přestávce mezi třetí a čtvrtou řadou seriálu Kriminálka Anděl se stalo několik důležitých událostí. Co všechno bude jinak?

  • Kriminálka se přestěhovala do nových prostor.
  • Ivan Tomeček se stává náměstkem policejního prezidenta a ke svému týmu se na kriminálku vrací již jen epizodně.
  • Výběrové řízení na uvolněné Ivanovo místo velitele pátrací skupiny vyhrál místo Tomáše Benkovského překvapivě Oliver Hajn, který o funkci původně nestál. Kriminalistický tým je posílen o novou mladou kriminalistku Lídu Rysovou, která bydlí s Janou Chládkovou a jejím ročním synem Ludvíkem v jednom policejním bytě.
  • Ruda Uhlíř zajde s kolegy častěji do terénu, nesedí už jen u svého počítače.
  • Patolog Karel Benkovský odešel do důchodu a na jeho místo přišel doktor Emil Mach, kterého známe již z několika dílů třetí série seriálu.
  • Původní šéfová Dagmar Kopecká odešla na Ministerstvo vnitra a hlavním vedoucím celé kriminálky se místo ní překvapivě stane Věra Beránková.

Práce ministra obrany, kterou Martin Stropnický od ledna zastává, je bezesporu velmi náročná. Jak se ale daří skloubit ji s hereckou dráhou? Skončí kvůli tomu Martin Stropnický v Kriminálce Anděl? Bát se nemusíte, o charizmatického Martina Stropnického ve čtvrté premiérové řadě Kriminálky Anděl nepřijdete. Martin Stropnický alias charizmatický plukovník Ivan Tomeček se stane náměstkem policejního prezidenta. I po svém odchodu na policejní prezidium se občas, když je třeba, objeví na svém starém pracovišti. Trpělivě naslouchá a radí svým kolegům, přitom je charismatický a rozhodný, a má smysl pro dobro. Je však nerad kritizován. V krizi je dynamický, ale jinak kliďas.Kriminálka Anděl III

3. série populárních kriminálních příběhů. Kriminálka Anděl vám přinesla případy majora Tomečka a jeho kolegů, tentokrát pod přísným dozorem plukovnice Dagmar Kopecké!

Policejní tým z Kriminálky Anděl se pouští do vyšetřování nových případů, které jsou inspirovány skutečnými trestnými činy. Televize Nova přinesla třetí řadu oblíbeného seriálu a diváci se mohou těšit na nová netradiční i tradiční prostředí (např. policejní vyšetřovny), zkušený tým vyšetřovatelů, řadu zajímavých případů a jednu novou postavu.

Každá z epizod seriálu Kriminálky Anděl opět přinese jedno pátrání inspirované skutečnými kriminálními případy. V třetí sérii podplukovnice Dagmar Kopecká (Ivana Chýlková) rozehraje nové vztahy a posvítí si na šéfa týmu majora Tomečka (Martin Stropnický).

Třetí série příběhů potvrzuje, že Kriminálka Anděl je výjimečná především svým obrazovým zpracováním. Přestože jde o televizní formát, je natáčena a vyprávěna filmovým způsobem, s nadprůměrným důrazem na obrazovou kvalitu. To je zásluha především režisérů (Ivan Pokorný a Jiří Chlumský) a kameramanů (Vladimír Holomek, Tomáš Juriček, Tomáš Drdácký).


Na stánce jsou použity informace z oficiálních informačních materiálu TV Nova.

Díly seriálu Kriminálka Anděl V

Díly seriálu Kriminálka Anděl IV

Díly seriálu Kriminálka Anděl III

Díly seriálu Kriminálka Anděl II

Díly seriálu Kriminálka Anděl I