Malé lásky - online díly ke shlédnutí

Diváky milovaná dokureality Malé lásky se vrací s novými díly na televizní obrazovky. Diváci opět nahlédnou do intimních okamžiků nastávajících maminek – pod zkušeným dohledem lékařů a porodních asistentek gynekologicko-porodnické kliniky v Plzni. Prožijí zlomové okamžiky, které zůstávají pouze v rodinných albech, a nahlédnou za dveře porodního sálu, kde každá z rodin poodhalí svůj příběh. A opravdu se bude na co dívat – uvidíme patnáctiletou maminku, která stojí před velkým životním krokem. Před kamerami poprvé uvidíme také porod dvojčat nebo maminku na vozíčku

V televizní sérii Malé lásky mohou diváci zblízka pohlédnout na intimní okamžiky nastávajících maminek, jejich strach, bolest i radost. Poznají jedinečné příběhy porodních asistentek i lékařů gynekologicko-porodnické kliniky, pro které je rození každodenním posláním. Prožijí zlomové okamžiky, jež zůstávají pouze v rodinných albech, a nahlédnou za dveře porodního sálu.

Diváci se mohou těšit na zajímavé příběhy rodin, které prožívají – každá jinak – silné období jejich života. Jak přistupuje k porodu například ošetřovatelka telat, která vyrostla na statku, má velký respekt k přírodě a nevidí rozdíl mezi lidským a zvířecím porodem? Jak těžké je vyrovnat se s tím, že děti budou muset vyrůstat bez prarodičů, kteří se nechtějí smířit se svou snachou? A co na sebe prozradí maminka při porodu pod vlivem rajského plynu? To vše čeká na diváky už v první epizodě dokumentární reality show Malé lásky.