Kuchařská show MasterChef - online díly ke shlédnutí

Na obrazovky se vrací populární kuchařská reality show o hledání nejlepších domácích kuchařů MasterChef Česko. Desítky kuchařů si přímo před zraky diváků pokusí splnit svůj sen, vyhrát půl milionu korun a stát se tváří kuchařské knihy. O vítězi budou opět rozhodovat elitní kuchaři Marek Raditsch, Marek Fichtner a Miroslav Kalina. Restauraci MasterChef navíc navštíví mnoho hvězdných hostů.

Vášeň pro jídlo, odvaha, talent a odhodlání změnit svůj život – to jsou základní vlastnosti těch nejlepších českých a slovenských amatérských kuchařů, kteří budou týdny pod dozorem odborníků z oboru gastronomie bojovat o titul MasterChef.

Historicky největší bitva kuchařů-amatérů povede přes velké množství náročných zkoušek. Soutěžící budou muset dokázat odborné porotě, která je sestavena ze tří uznávaných osobností oblasti gastronomie, že si jejich talent poradí se záludnostmi mnoha světových kuchyní. Spolu s kuchař nahlédnou televizní diváci do receptů ze všech koutů světa. Zvládnout ale budou muset adepti na vítěze například i dezerty nebo zdravou stravu.

Fenomenální show MasterChef může změnit život všem, kteří našli odvahu předvést svůj kuchařský talent před oběma národy. Vítězem se stane ale pouze ten nejlepší. Jako výhru získá titul MasterChef, uznání gastronomických expertů, ale také peněžní odměnu více než milion korun (50 000 eur) a vydá prestižní kuchařku se svými recepty.

Tvůrčí tým show MasterChef

Kreativní producent: Branislav Ciberej
Režie: Tomáš Eibner, Peter Kaštíl
Dramaturg ČR, scénář: Tereza Zemanová
Dramaturg SR, scénář: Andrej Gajdošík
Výkonný producent ČR: Milan Alchus
Výkonný producent SR: Marek Skurka
Casting director: Alexandra Popovičová
Architekt: Jaroslav Holota

Díly kuchařské show MasterChef

Masterchef 2016

Masterchef 2015Masterchef 1