11. díl Jdu do toho! - První krok

Klára vyhazuje Dianu, protože místo zkoušek studentů zůstala v divadle trénovat Pomádu. Eliška chce překvapit Tomáše, ale všechno dopadne jinak. Celý sbor se snaží Kláře vymluvit propuštění Diany, ale ta nereaguje.

Eliška, která celou noc připravovala novou choreografii, i když ví, že nemůže být klasifikována, se ztratí. Irena ji nemůže nikde najít. Rozhodla se totiž udělat první krok k Tomášovi. Chce mu říct, že ho už dlouho miluje. On ale schůzku s ní nestihne, protože se Silvií trénuje choreografii ke zkouškám. Ráno najde Tomáš Elišku ve svém pokoji, kde na něj čekala a usnula. Myslí si, že se vyspala s Robertem. Všichni studenti se domnívají, že ti dva spolu chodí.

Kvůli Elišce se nechá vyprovokovat student z druhého ročníku Ondřej, který Roberta uhodí. Klára vyhodí kvůli porušení pracovní kázně Dianu ze školy a její hodiny moderního tance musí převzít profesorka Adéla. Max se jí chce omluvit. Připraví pro ni ve sborovně romantický večer při svíčkách. Nešťastnou náhodou však shoří Pavlovy písemky. Max s Adélou se snaží zahladit stopy, ale správce akademie je nakonec odhalí.

Tento díl seriálu První krok online ke shlédnutí

11. díl Jdu do toho! - První krok