3. díl Odhalení - První krok

Eliška začíná mít ze zkoušky u Maxe trauma, tvrdí, že se není schopna svléknout.

Ve škole vyšetřují ztrátu Robertových hodinek.Ten nařkne spolubydlícího Tomáše z krádeže. Obviněný zapírá, ale uvědomí si co provedl, a rozhodne se situaci řešit. Jenže nebude to snadné.

Robert zjistí, že se mu ztratily jeho drahé hodinky a z krádeže podezřívá Tomáše, který pod tlakem okolností hodinky vzal a prodal je do zastavárny. Svého činu lituje a snaží se hodinky získat zpět, aby je mohl vrátit. Tomáš si přivydělává rozdáváním letáčků v obleku králíka a přitom najde Silvii, která sedí sama v luxusní restauraci a slaví své narozeniny. Její otec na slavnostní večeři opět nedorazil a poslal jí velký dort.

Silvie nakonec stráví večer s Tomášem a pomůže mu získat hodinky zpět. Silvie prodá svoji motorku Robertovi a za získané peníze zaplatí Tomášovi školné. Studenti zorganizují ve škole plážovou párty. Silvie tančí s Tomášem. Eliška nechce stát v pozadí a snaží se v ta nci překonat Silvii. Klára Jakubská zjistí, že Ivan při přijímačkách podváděl a na akademii byl přijat neprávem. Do školy přijde Eliščin otec Jan, který si jde ztěžovat. Nelíbí se mu, že se studenti na hodinách herectví musí svlékat a trénovat hereckou nahotu.

Tento díl seriálu První krok online ke shlédnutí

3. díl Odhalení - První krok