5. díl Dotáhneme to do konce - První krok

Klára nachytá studenty v zavřeném sále a dozvídá se o „kšeftíku“ Tomáše. Nařizuje, že vystoupení musí být dokonalé, kvůli prestiži školy. A tak partička dře, jak může, hádá se, rozchází a zase se dává dohromady.

Klára Jakubská přijde na to, že Tomáš s děvčaty za jejími zády nacvičovali choreografii pro soukromou firemní akci. Rozhodne Tomáše potrestat tím, s čím si zahrával. Musí vymyslet takovou choreografii a nacvičit ji s děvčaty, aby vystoupení dopadlo perfektně a neutrpěla tím pověst školy. Pokud svůj úkol nesplní, nepřipustí ho Klára ke zkouškám.

Všichni svědomitě trénují, ale pomalu jim dochází síly a děvčata začínají být nervózní. Finální vystoupení se povede a Klára tanečníkům i Tomášovi pogratuluje. Robertovi nejde herectví a učitel Max ho přemlouvá, aby se do své role vžil a ukázal navenek své emoce.

Irena má za úkol nacvičit společnou scénku s Robertem, který neumí zahrát věrohodný pláč. Na hodině herectví Irena upraví text s vé scénky a Robert konečně projeví před celou třídou své emoce. Adéla navštěvuje protialkoholní léčebnu. Cítí, že se líbí Maxovi, ale sama se na žádný vztah necítí ještě připravená a odmítne jeho pozvání na rande.

Tento díl seriálu První krok online ke shlédnutí

5. díl Dotáhneme to do konce - První krok