7. díl Týden lásky - První krok

Ve škole začíná týden tematicky zaměřený na lásku. Max nutí studenty, aby si navzájem do očí vyznávali lásku, což je pro některé nepřekonatelný problém.

Děkan Fajgl je podrážděný a s nikým se nebaví, na žáky často nasazuje úplně zbytečně. Ve škole se stále nacvičuje Pomáda a Silvie pilně trénuje.

Učitelé na akademii vybrali na jeden týden téma Láska. Na hodině zpěvu studenti zpívají zamilované písničky. Na hodinách herectví si navzájem vyznávají lásku, ale chybí jim emoce. Diana vybuchne na jedné hodině moderního tance, vyhodí studenty a lekci předčasně ukončí. Režisér Markovič se snaží svést Silvii, ona ho znechuceně odmítá.

Markovič roli Silvie nakonec nabídne Dianě. Vladimír potká Dianu s Markovičem, jak společně jdou do jeho domu. Robert a Tomáš zjistí, co Markovič provedl Silvii a chtějí ho potrestat. Diana kvůli zkoušce na muzikál Pomáda zruší svoji hodinu moderního tance a požádá Adélu, aby ji suplovala. Max pozve Adélu na večeři. Ta pozván í přijme, ale vzápětí ho zruší, protože musí jít na prohlídku bytu. Nabídne Maxovi, aby ji tam doprovodil.

Tento díl seriálu První krok online ke shlédnutí

7. díl Týden lásky - První krok