8. díl Spolehni se na mě - První krok

Ve škole se objevuje anonce na vystoupení bratří Bubeníčků - špičkových baletních umělců. Rozpoutá se kolotoč kolem vstupenek. Max ve škole trénuje se studenty důvěru a nechá je padat do „davu“ spolužáků či nacvičit vystoupení o důvěře.

Ve škole visí plakát, který zve na představení legendárních bratrů Bubeníčkových. Max se svojí třídou nacvičuje balanc na laně a chce vyzkoušet to, jakou mají studenti sebedůvěru a odvahu. Se zavřenými očima musí skočit z podia mezi své spolužáky. Všichni cvičení splní, až na Roberta. Vladimír pozve na vystoupení bratrů Bubeníčkových Dianu. Irena sebere lístky ve sborovně a s Eliškou vyrazí na vystoupení, při pozdním návratu je však uvidí Antonín s Vladimírem.

Někdo vyvěsil na internet krátké video o aféře Diany s režisérem Markovičem. Na videu Vladimír Dianu prosí, aby se vrátila zpět. Diana řekne Silvii, že je mnohem víc talentovaná tanečnice, než kdy byla ona sama. Max zve Adélu na vystoupení, pozvání přij ímá, ale nakonec nedorazí, protože začne opět pít.

Tento díl seriálu První krok online ke shlédnutí

8. díl Spolehni se na mě - První krok