9. díl Největší fór - První krok

Eliška s Irenou přemlouvají Vladimíra s Antonínem, aby na ně nepráskli pozdní příchod, ale je pozdě.

Holky byly totiž nafilmovány a v TV je reportáž o Bubeníčcích a v ní jsou vidět. Pavel si po opuštění svou ženou nachází přítelkyni, ale neumí tancovat, a tak ho to Vladimír za asistence Antonína naučí.

Klára zjistí, že Irena s Eliškou ukradly vstupenky na vystoupení bratří Bubeníčků a potrestá je - nepřipustí je ke zkouškám. Robert je šťastný, protože se mu ozvala Blanka, která mu slíbila ukázat syna. Čeká na její telefonát, když zjistí, že mu někdo za trest pověsil bundu, ve které má telefon, na lano do výšky několika metrů. Riskuje, aby bundu, ve které mobil zvoní, sundal. Ten mu vypadne z ruky a rozbije se.

Z celé akce podezřívá Tomáše, se kterým se chce porvat, ale nakonec se k činu přizná Silvie. Adéla stále odmítá Maxovo pozvání na rande. Ten pomalu ztrácí naději, že s ním někdy dívka vyrazí ven. Nakonec si i ona uvědomí, že ho má ráda a př izná se mu, že opět dochází na terapii pro alkoholiky. Max se nabídne, že ji na terapii doveze a ona s radostí přijímá Silvie se chce omluvit Tomášovi za to, že na něj s Robertem nepočkali s představením společné choreografie.

Tomáš na Roberta žárlí a se Silvií se pohádá. Později svého chování lituje a Silvii se omluví. Diana požádá Vladimíra o laskavost, aby si s ní vyměnil hodinu, protože má být přítomná na tiskové konferenci k muzikálu Pomáda. Ten nejdříve odmítne, ale nakonec si s ní hodinu vymění.

Tento díl seriálu První krok online ke shlédnutí

9. díl Největší fór - První krok