Seriál Sígři ve výslužbě - online díly ke shlédnutí

Sígři ve výslužbě to je Partička divokých seniorů, zabijácký humor, skrytá kamera a situace, které prostě nevymyslíte!

Nový zábavný pořad televize Nova se skrytou kamerou, v němž vystupuje parta bláznivých důchodců. Unikátní show, kterou bude provázet herečka Eva Holubová

Že musí být senior vždy „zapšklý morous“ bez energie a chuti do života, který už jen ze sportu nadává na mládí, zdraví a výši svého důchodu? Omyl! Sígři ve výslužbě vás přesvědčí o tom, že život může začínat po šedesátce. Tým deseti herců – seniorů, kteří chytli takzvanou třetí mízu, si umí dělat legraci nejen ze sebe, ale zvládne „doběhnout“ se ctí i své okolí. A jejich fóry shodí televizního diváka z gauče.

Eva Holubová, která bude celým pořadem provázet, není moderátorkou, ale především Sígrem v záloze. Populární česká herečka a držitelka mnoha významných ocenění se stala nepostradatelnou, organickou součástí party, jednou z nich. Tak jako tým Sígrů vymýšlel neuvěřitelné zápletky a scénky, stejně tak pracovala s týmem i Eva Holubová. A proto získala čestné ocenění – Sígr v záloze. Také díky jejímu velkému přispění uvidí televizní diváci více než šest stovek neuvěřitelných scének, které rozhýbaly české ulice.