Seriál Specialisté

Díly online na Voyo

Specialisté se na podzim vrací s dalšími napínavými případy pro pražskou kriminálku. Co týden, to jeden závažný trestný čin. Vyšetřování se opět chopí David Prachař, Jakub Štáfek, Zuzana Kajnarová a Jan Zadražil. Pomocnou ruku v nesnadném vyšetřování jim podá i koronerka Gabriela Míčová. Potýkat se budou například se řáděním neznámého sexuálního devianta, zmizením dětí ze zábavního parku nebo vraždou nevěsty a hledáním jejího vraha přímo mezi svatebčany.

Moderní krimi série z prostředí Prahy přinese pohled do zajímavých exteriérů a exkluzivních míst, ale také napětí i emocionální příběhy hlavních hrdinů. O spravedlnost se společně s hlavním vyšetřovatelem Davidem Prachařem starají Jakub Štáfek, Zuzana Kajnarová a nově Jan Zadražil. Zajímavé herecké obsazení čeká diváky i ve vedlejších rolích, ve kterých se představí Barbora Jánová, Barbora Seidlová, Ondřej Kavan, Leoš Noha, Monika Zoubková a další.

Seriál Specialisté je nabitý akčními scénami a napínavými příběhy! Poznáme čtveřici ústředních vyšetřovatelů, které čeká samozřejmě vyšetřování, také ale radosti i strasti soukromého života. "Je to spojení kriminálních případů a vzájemné interakce mezi hlavními postavami. Není to úplně o jejich soukromí, ale dozvíme se, co se mezi nimi odehrává na pracovišti," přiblížil děj seriálu jeho režisér Peter Bebjak.

Vrchního komisaře Pavla Vondráčka ztvární herec David Prachař. V jeho týmu se ještě můžete těšit na dva pohodové komisaře v podání herců Jakuba Štáfka a Marka Adamczyka. Něžné pohlaví bude na kriminálce zastupovat komisařka Zuzana Májová, kterou si zahraje herečka Zuzana Kajnarová. Všichni čtyři se na natáčení opravdu těšili a to i přes to, že je občas čeká opravdu náročná práce. Co zajímavého se již díky své roli naučila představitelka komisařky Májové, herečka Zuzana Kajnarová, zjistíte v reportáži.

O spravedlnost se po boku Davida Prachaře postarají Zuzana Kajnarová, Jakub Štáfek a Marek Adamczyk. Vedlejší role si v seriálu zahrají Leoš Noha, Lenka Termerová, Veronika Kubařová a další. Specialisté se kromě vyšetřování budou potýkat také s radostmi i strastmi soukromého života.

„Po divácky úspěšné Kriminálce Anděl a Policii Modrava jsme se rozhodli investovat do dalšího formátu s kriminální zápletkou. Pevně věřím, že moderní pojetí a propojení vyšetřování se soukromými životy hlavních hrdinů u diváků sklidí i tentokrát velký úspěch. Celý seriál je točen v autentických reálech Prahy, úvodní díl jsme natáčeli na velmi rušném místě, ve třech ulicích v pražském centru, v klenotnictví, ale i v pronajaté tramvaji. Mám radost i ze zajímavého hereckého obsazení a osobně se na Specialisty moc těším,“ prozradila Alex Ruzek, ředitelka sekce programu skupiny Nova.

Herecké obsazení seriálu Specialisté

 • Marek Adamczyk
 • Tomáš Dastlík
 • Zuzana Kajnarová
 • Veronika Kubařová
 • Milan Mikulčík
 • Leoš Noha
 • David Prachař
 • Jakub Štáfek
 • Lenka Termerová
 • Jan Vlasák
 • ...

Díly seriálu Specialisté

Díly seriálu Specialisté 2024Díly seriálu Specialisté 2Díly seriálu Specialisté 1