116.díl Skleněná oběť - Specialisté online

Premiéra 26.10.2020

Mladá žena vyděšeně volá na tísňovou linku, že ji někdo pronásleduje v parku. Policejní hlídka dorazí na místo, ale ženu nenajde, je tam však její mobil. Podaří se Specialistům najít dívku živou, nebo je už pozdě?

Jedenadvacetiletá Gabriela Musilová žije téměř od narození v Barceloně. Rozhodne se, že chce líp poznat zemi a jazyk svých rodičů, a přijíždí do Česka. Jenomže po několika dnech pobytu v Praze mladá žena zmizí. Poslední stopou je její telefonát na tísňovou linku, z kterého je zřejmé, že ji někdo sledoval. Bála se o život. V parku, kam operátor tísňové linky posílá policejní hlídku, se ale najde jenom její mobil.

Gabriela Musilová je stále nezvěstná. Nikdo neví, zda ji útočník zavraždil. S přibývajícím časem narůstá skepse vyšetřovatelů, že by se ještě mohla objevit živá. Mají ale její smartphone a ten jim společně se sociálními sítěmi pomůže sledovat místa, kde se den po dni pohybovala, a rekonstruovat její pobyt v Praze. Digitální pátrání po těchto stopách ukáže vyšetřovatelům, kolik toho o sobě člověk odhalí, když používá nová média. Strouhal trpí pocity viny kvůli svému bývalému kolegovi Maláskovi, který propadl alkoholu v důsledku případu, který Strouhal před časem vyšetřoval. Strouhal je nucen zavolat Maláskově bývalé manželce Soně. Místo řešení problému se ale vše komplikuje.

Tento díl seriálu Specialisté online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly seriálu Specialisté

Díly seriálu Specialisté 2023Díly seriálu Specialisté 2Díly seriálu Specialisté 1