Pěvecká show SuperStar 2015 - online díly ke shlédnutí

Nové pěvecké talenty, nové vycházející moderátorské hvězdy, čtyřčlenná porota sestavená z originálních a úspěšných osobností showbyznysu – to je nová éra SuperStar

Hvězdná porota, mimořádné pěvecké výkony, silné lidské příběhy a pohádková výhra – to bude nový ročník SuperStar, který televize Nova a Markíza odstartují už na podzim letošního roku. Do boje o šanci stát se hvězdou a o výhru v hodnotě 2 milionů zasáhne spousta talentovaných zpěváků a zpěvaček.

Nová řada pěvecké show SuperStar, která patří k programovým novinkám letošního podzimu na TV Nova, odstartovala 30. srpna. Letošní ročník je jiný v tom, že nabízí i několik novinek. Diváci se mimo jiné mohou těšit na tak zvanou CD volbu. O co jde? Každý soutěžící si před vstupem k porotě vybírá jedno ze čtyř CD představujících jednoho z porotců. Pokud dojde k remíze a od poroty zazní dvakrát ANO a dvakrát NE, rozhoduje verdikt porotce, jehož CD si soutěžící vybral.

"Letošní ročník jsme natáčeli na úplně nových místech, pro SuperStar netradičních, například v industriálním prostoru Poldovka v Kladně. Dřívější epizody Divadlo nahradí tento rok epizody nazvané Super Výběr, které jsme natáčeli na písečné pláži. Diváci se mají rozhodně na co těšit," prozradil režisér a kreativní producent Pepe Majeský. Novinkou letošního ročníku SuperStar bude i interaktivní mobilní aplikace, která mimo jiné umožní divákovi rozhodovat o postupu soutěžících.

Porota dalšího ročníku SuperStar je kompletní. Nova postupně zveřejňovala jména Pavola Habery a Marty Jandové (41), která jsou již tradicí. K nim přibyl Ondřej Soukup (64), také veterán. Poslední člen, respektive členka je ale nováčkem a docela překvapivým. Je jí Klára Vytisková.

„Nabídku na porotcování beru jako výzvu. Těším se, že mi bude z výkonů některých zpěváků mrazit v zádech a že tento ročník SuperStar pošle do éteru nějakou zajímavou osobnost,“ říká ke své účasti zpěvačka známá z kapely Toxique či svého projektu jednoduše nazvaného Klara.

Skladatel a zkušený producent Ondřej Soukup je spojený se SuperStar už od samotného začátku, diváci si oblíbili jeho profesionální a trefné porotcování. „Do SuperStar jdu jako porotce po čtvrté a jako vždy se těším, že se podaří najít osobnost nejen skvěle nebo zajímavě zpívající, ale i mající charisma, schopnost upoutat diváka nebo posluchače, osobnost, která bude vzbuzovat emoce. A když dá Bůh, bude mít i skladatelský nebo textařský talent. Někdy se to povedlo, někdy méně. Jsem velmi zvědav, jestli se to podaří v SuperStar 2015,“ prozradil Ondřej.