1.11.2015 - SuperStar online

V první finálový večer tahle osmička předvedla výkony, které porotu nadchly i zklamaly. Poslední slovo ale tentokrát neměla porota, ale vy – diváci! A jak jste rozhodli?

Zatímco například Veronika Danišová porotu nadchla svým veselým a uvolněným výkonem, Barbora Hazuchová je naopak svým zpěvem velmi zklamala. SuperStar ale nakonec opustil někdo úplně jiný! Diváci svými hlasy rozhodli o vypadnutí Daniela Křižky! Poté, co položil Pyco svou ruku na jeho rameno, a dal tak najevo, že je to právě on, kdo SuperStar opouští, neskrývala porota své překvapení. Danielovo vystoupení totiž rozhodně patřilo k těm povedenějším.

Začínají finálová kola SuperStar! Osmička finalistů bude v přímém přenosu bojovat o vaše hlasy. Ani tentokrát nebude chybět hvězdná porota ve složení O. Soukup, K. Vytisková, M. Jandová a P. Habera. Moderuje Martin „Pyco“ Rausch. Rozhodnutí. Jde do tuhého! Kdo půjde z kola ven? Sledujte SuperStar - Rozhodnutí!

Hvězdná porota, mimořádné pěvecké výkony, silné lidské příběhy a pohádková výhra - nový ročník fenomenální hudební soutěže SuperStar opět na TV Nova.

Porotci Palo Habera, Marta Jandová, Ondřej Soukup a nováček Klára Vytisková vybírají ze spousty soutěžících talentované zpěváky, kteří mají šanci stát se na konci dramatické cesty novou SuperStar a získat výhru v hodnotě 2 milionů korun. Moderuje Martin "Pyco" Rausch.

Jaké písničky jednotliví finalisté zazpívali?

  • Barbora Hazuchová - Barbora zazpívala píseň Titanium, kterou ve spolupráci s Davidem Guettou nazpívala zpěvačka Sia. Porota však její výkon sepsula.
  • Štěpán Urban - jako další finalista se představil Štěpán Urban s písní I'm yours od Jasona Mraze.
  • Emma Drobná - Tove Lo - Habits (stay high) je píseň, se kterou se Emma ucházela o postup.
  • Pavol Kovaliček - Palo Kovaliček zazpíval píseň od Imagine Dragons - Demon.
  • Sabina Slepčíková - Sabina Slepčíková předvedla píseň All About That Bass od Meghan Trainor.
  • Daniel Křižka - Daniel Křižka zazpíval píseň You`re Beautiful od Jamese Blunta. Klára Vytisková jeho vystoupení ohodnotila jako lepší než originál.
  • Veronika Danišová - poté vystoupila Veronika Danišová s písní od Alicie Keys- No one. Porota byla nadšená!
  • Dalibor Slepčík

Tento díl show SuperStar online ke shlédnutí

Přehrát video