8.11.2015 - SuperStar online

Od poroty dostal v druhém finálovém kole palec nahoru Štěpán Urban a Emma Drobná. Nejhorší výkon podle nich jednoznačně předvedla Sabina Slepčíková. Je to právě ona, kdo vypadl?

Sabina to není. SuperStar v druhém finálovém kole opouští Barbora Hazuchová! Ve druhém finále si možná vzala až přespříliš velké sousto a odzpívala píseň Skyfall z předposlední bondovky. V originále ji nazpívala zpěvačka Adele. Ondřej Soukup Báře řekl, že by z fleku mohla být Bond girl! Z jejího zpěvu už ale porota nadšená nebyla. Své skóre si od minula zlepšila, to ano, na postup to ale nestačilo.

Finálová kola pokračují! Nenechte si ujít napětí, emoce a vynikající pěvecké výkony!

Hvězdná porota, mimořádné pěvecké výkony, silné lidské příběhy a pohádková výhra - nový ročník fenomenální hudební soutěže SuperStar opět na TV Nova.

Porotci Palo Habera, Marta Jandová, Ondřej Soukup a nováček Klára Vytisková vybírají ze spousty soutěžících talentované zpěváky, kteří mají šanci stát se na konci dramatické cesty novou SuperStar a získat výhru v hodnotě 2 milionů korun. Moderuje Martin "Pyco" Rausch.

Jaké písničky jednotliví finalisté zazpívali?

  • Veronika Danišová - jako první vystoupila Veronika s písní Let It Go od Demi Lovato. Píseň je z pohádky Ledové království, proto Veronika navodila čarovnou zimní atmosféru.
  • Štěpán Urban - zazpíval píseň Hallelujah od Leonarda Cohena. A odkud, že ji znáte? Přeci z animovaného filmu Shrek! A měl úspěch u všech.
  • Pavol Kovaliček - vystoupil s písní I Don't Want To Miss a Thing od Aerosmith. Píseň je ze známého filmu Armageddon. Diváci mohli obdivovat i jeho zajímavé líčení, kromě očních linek má i nalakované nehty černým lakem.
  • Dalibor Slepčík - jako jediný přednesl v tomto kole českou píseň! Dal na doporučení svého tatínka a zazpíval píseň Do věží od Waldemara Matušky, kterou jistě všichni znáte z filmu Noc na Karlštejně.
  • Barbora Hazuchová - vzala si velké sousto a odzpívala píseň Skyfall z předposlední bondovky. V originále ji nazpívala zpěvačka Adele. Ondřej Soukup Báře řekl, že by z fleku mohla být Bond girl! A co zpěv? Zlepšila si skóre od minule, to ano, ovšem úplně nadšení porotci nebyli.
  • Sabina Slepčíková - vybrala si píseň It Must Have Been Love od Roxette. Na chvíli jsme se tedy ocitli v romantické komedii Pretty Woman. Od porotců si bohužel chválu nevyslechla. Měla by se konečně odvázat!
  • Emma Drobná - jako poslední vystoupila Emma s písní Čerešně z filmu Pelíšky od zpěvačky Hany Hegerové. Též zvolila jako jednu z mála píseň ve svém rodném jazyce. A zaválela.

Tento díl show SuperStar online ke shlédnutí

Přehrát video