15.11.2015 - SuperStar online

Napětí stoupá! Zbývající finalisté bojují v přímém přenosu o postup do dalšího kola.

TOP 6 finalistů zpívá ve třetím živém finále pouze české a slovenské hitovky! Na řadu se dostanou i duety! Komu zpěv v mateřštině pomůže a kdo naopak neobstojí?

Podle porotců byla ve třetím finálovém kole jednohlasně nejhorší Sabina Slepčíková. Naopak nejlépe si vedla Emma Drobná a Pavol Kovaliček. O postupu soutěžících ale stejně rozhodujete vy - diváci a svým hlasováním jste rozhodli, že vypadl ŠTĚPÁN URBAN! POROTA ALE POUŽILA DIVOKOU KARTU a dnes tedy nikdo neodchází!

O jejich osudech rozhodujete pouze vy! Kdo postoupí a kdo půjde z kola ven? Soutěžící hodnotí porota ve složení: O. Soukup, K. Vytisková, M. Jandová a P. Habera. Moderují Martin „Pyco“ Rausch a Jitka Nováčková. SuperStar. Sen o hvězdné slávě pro jednoho z finalistů končí! Sledujte SuperStar - Rozhodnutí!

Jaké písničky jednotliví finalisté zazpívali?

  • Veronika Danišová - Veronika vystoupila jako první a bravurně zpívala píseň Atlantida od Miro Žbirky do chvíle kdy se dojala tleskajícím publikem natolik, že na chvíli kvůli emocím nevydala ani hlásku. Vše ale dopadlo dobře.
  • Štěpán Urban a Emma Drobná - Štěpán Urban a Emma Drobná jako první přednesli první česko-slovenský duet večera. A zazněla od nich píseň Cudzinka v tvojej zemi od Xindla X a Mirky Miškechové.
  • Pavol Kovaliček - předvedl nádherné folklórní vystoupení, což asi nikdo nečekal, o to větší tak byla chvála. Zazněla lidovka Zbohom buď, lipová lyžka od Michala Dočolomanského.
  • Sabina Slepčíková - Sabina Slepčíková zazpívala "Teď královnou jsem já" z muzikálu Kleopatra. Chvála od porotců přišla, ale ne od všech.
  • Štěpán Urban - sám na scéně obstál Štěpán daleko lépe nežli v duetu. S písničkou Chci zas v tobě spát od Lucie si zvýšil skóre. Doprovázel se na kytaru a prozpíval si i cestu do zákulisí.
  • Dalibor Slepčík a Veronika Danišová - zazpívali druhý duet večera. Jsou to Zvonky štěstí od Karla Gotta a Darinky Rolincové. Trochu si prohodili role - dětský mužský hlas a dospělý ženský. "Bylo to hezký, bylo to milý," pronesla Marta Jandová.
  • Emma Drobná - zazněla od ní píseň Pokoj v duši (Jana Kirschner). "Na to, že jsem měla trému, dopadlo to dobře," řekla po vystoupení v zákulisí.
  • Pavol Kovaliček a Sabina Slepčíková - zazpívali poslední duet večera "Čo bolí to prebolí". V originále Miroslav Žbirka a Martha.
  • Dalibor Slepčík - pár přátel stačí mít od Michala Davida zazněla z jeho úst. Načeš se pak od porotců ozvalo, že by mu měl Michal David začít psát písničky. Líbilo se jim to.

Tento díl show SuperStar online ke shlédnutí

Přehrát video