22.11.2015 - SuperStar online

Písničky od těch největších pěveckých legend! Právě ty zpívali finalisté v tomto finálovém kole. A museli se snažit odvést co nejlepší pěvecké výkony. V tomto kole totiž vypadávali hned dva finalisté!

SuperStar totiž po záchraně Štěpána Urbana z minulého týdne museli opustit rovnou dva finalisté! A kteří dva získali od diváků nejméně hlasů, a jejich účast v SuperStar tak skončila? První jméno, které Pyco vyslovil, bylo Sabina Slepčíková. Ostatním se trochu ulevilo, ale ne na dlouho, Pyco musel oznámit ještě jméno druhého vypadávajícího. Tím byla Veronika Danišová.

Adrenalin stoupá! Nenechte si v přímém přenosu ujít lítý boj o vaše hlasy a postup do dalšího finálového kola! Na jednoho z finalistů čeká hořké zklamání! Pro koho cesta ke slávě dnes večer skončí?

O jejich osudech rozhodujete pouze vy! Kdo postoupí a kdo půjde z kola ven? Soutěžící hodnotí porota ve složení: O. Soukup, K. Vytisková, M. Jandová a P. Habera. Moderují Martin „Pyco“ Rausch a Jitka Nováčková. SuperStar. Sen o hvězdné slávě pro jednoho z finalistů končí! Sledujte SuperStar - Rozhodnutí!

Jaké písničky jednotliví finalisté zazpívali?

  • Jako první se na podiu objevila Emma Drobná. Zazpívala píseň Valerie od Amy Winehouse. Marta Jandová po jejím výkonu poznamenala, že to bylo snad vůbec poprvé, kdy viděla, že je Emma nervózní.
  • Druhé vystoupení večera patří Štěpánu Urbanovi, který zazpívá píseň Angie od The Rolling Stones.
  • Veronika Danišová zazpívala song Queen Of The Night od Whitney Housten. A doprovod jí dělali opravdu netradiční tanečníci.
  • Dalším výkon předvedl Sabina Slepčíková se songem Christiny Aguilery Hurt. A podle porotců šlo o její dosavadní nejlepší výkon.
  • Další pán na holení je Dalibor Slepčík s písní Když jsem já byl tenkrát kluk od Karla Gotta. Podle poroty však nebyl ve své kůži.
  • It's my life zpěváka Bon Joviho v podání Pavla Kovalička. Porota mu vytkla především příšernou angličtinu.

Tento díl show SuperStar online ke shlédnutí

Přehrát video