29.11.2015 - SuperStar online

Pohádková výhra v hodnotě 2 000 000 korun je na dosah ruky! Kdo skončí před branami Superfinále? Vy rozhodnete!

Předposlední finálové kolo SuperStar, které dnes patřilo hitům desetiletí, je minulostí. Diváci i tentokrát svými hlasy rozhodli, který z finalistů se do posledního finálového kola nepodívá. Před branami superfinále zůstal s bramborovou medailí na krku překvapivě Dalibor Slepčík.

O jejich osudech rozhodujete pouze vy! Kdo postoupí a kdo půjde z kola ven? Soutěžící hodnotí porota ve složení: O. Soukup, K. Vytisková, M. Jandová a P. Habera. Moderují Martin „Pyco“ Rausch a Jitka Nováčková. SuperStar. Sen o hvězdné slávě pro jednoho z finalistů končí! Sledujte SuperStar - Rozhodnutí!

Jaké písničky jednotliví finalisté zazpívali?

  • Pátý finálový večer Dalibor zahájil písní Love Never Felt So Good, v originále zpívá Michael Jackson, Justin Timberlake. A pochválen byl také za tanec!
  • Dnes měla velkou trému a v reklamní pauze si zkoušela píseň Feeling Good od Niny Simone nanečisto. To udělala snad poprvé. Porotci si její nejistoty všimli a důrazně ji vyzvali, že to nikdy nesmí být vidět. Jinak ji chválili.
  • Pavol to rozjel na píseň Numb od Linkin Park. A od publika přišlo standing ovation! Marta byla nadšená a řekla mu, že to bylo prozatím jeho NEJ vystoupení. Chválil ho i Palo, prostě všichni.
  • Další standing ovation pro Štěpána za interpretaci písně Wish You Were Here od Pink Floyd. „Bylo to absolutně skvělý,“ pronesl Soukup. I ostatní porotci chválou nešetří.
  • "Bylo to pro mě nejemotivnější vystoupení v tomto ročníku," pronesl Pavol Habera. Marta s ním jen souhlasí. Diváci Emmu ocenili potleskem ve stoje! Klára se zase těší na její koncerty i desku. To vše si Emma zasloužila zpěvem songu Love The Way You Lie, v originále Rihanna.
  • Pavol dnes míchá kartami, jak povídají porotci. Jsou jeho vystoupeními velmi mile zaskočeni a překvapeni. Jako druhou píseň Pavol přednesl Right Here Waiting od Richarda Marxe. A opět zaválel!
  • Neutuchající potlesk si Štěpán zasloužil interpretací písně Sex on Fire od Kings Of Leon. „Zpíváš fakt dobře,“ pronesl Habera. Porotci pochvalují a pochvalují a diváci při každé chválé hlasitě tleskají.
  • Se slavnou písní I Believe I Can Fly od R. Kellyho si i Dalibor nakonec od publika vysloužil standing ovation. Pochválen byl za procítění písně. Marta Jandová poté ocenila jeho statečnost: „Jsi hrdina, v tomhle věku tady takhle stát a zpívat. Snášet to všechno. Velký potlesk pro tebe.“ Pěkné gesto, Daliborovi je totiž „sladkých“ patnáct let.

Tento díl show SuperStar online ke shlédnutí

Přehrát video

-