Survivor 2023

Díly online na Voyo

Nová sezóna Survivoru je tady a opět přináší osvěžující zvraty i náročnější podmínky pro soutěžící, připomínající přežití na pustém ostrově. Soutěžící si budou muset poradit se stavbou přístřešku holýma rukama, rozděláváním ohně s pomocí křesadla, hladem, steskem po domově a komfortu a hlavně se svými soupeři a jejich taktikou.

Zvítězí nakonec jejich schopnost umět říct správná slova ve správný čas a udržet si hráče na své straně? Bude jejich strategií lest a vypočítavost, nebo férová hra? Nebo si vystačí s fyzickou silou? Proti sobě se v nové řadě opět postaví dva kmeny. HRDINOVÉ a REBELOVÉ. Známé i nové tváře zažijí hlad, bolest, výzvy, nečekané zvraty – to všechno bude muset zdolat nový nositel titulu Survivor Česko & Slovensko.

Ať už je váš vzor fotbalový útočník, miss ČR, nebo třeba pokerová hráčka, všichni z kmene HRDINŮ v životě něco dokázali i za cenu, že každý z nich musel někdy riskovat. Díky svým činům ale zůstávají v povědomí většiny z nás. Nyní získali odvahu udělat další krok do neznáma. Proti nim stojí kmen REBELŮ. Odhodlaní zbořit jakákoliv pravidla, stejně jako to udělali ve svých životech, aby se dostali až tam, kde jsou právě teď. Turistická průvodkyně, technik z nákupního řetězce, realitní makléř, profesionální atletka. Všechny spojuje adrenalin, ostrý jazyk a vychytralost. Avšak navzdory rozdělení do dvou kmenů dříme hrdina i rebel v každém z nich. O tom svědčí jejich bojovný charakter a kuráž postavit se zády k pohodlí 21. století a zažít nové dobrodružství.

Bude zajímavé sledovat, jak se jejich povahy v jedné z nejdrsnějších show na světě projeví. Touto jedinečnou zkušeností provede soutěžící znovu Ondřej Novotný a bude jim oporou i autoritou při výzvách i na kmenových radách. Ondřej Novotný je sám obrovským fanouškem této show, kde napětí stoupá každým dnem, ať stojíte za kamerou, nebo před ní.

V nejdrsnější reality show této doby proti sobě stojí dva týmy, které půjdou tvrdě proti sobě. Bojují totiž nejen o postup, ale i o nejrůznější ceny ve velmi náročných soutěžích. Jak budou týmy složené? První kmen pod názvem HRDINOVÉ hrdě ponese červenou vlajku a tvoří ho Češi a Slováci: Václav Matějovský, Barbora Mlejnková, Petr Havránek, Josef Kůrka, Kateřina Klinderová, Petr Švancara, Karolína Krézlová, Filip Jánoš, Andrea Bezděková a Soňa Sedláčková. Druhý kmen s modrou vlajkou se jmenuje REBELOVÉ a je sestaven z těchto Čechů a Slováků: Ludmila Puldová, Jiří Hanousek, Žaneta Skružná, Matěj Quitt, Adam Bůžek, Hana Gelnarová, Tomáš Weimann, Tereza Schejbalová, Johana Fabišíková a Martin Konečný. Soutěžící, kteří jsou nyní na ostrově, byli podrobeni kamerovým zkouškám, fyzickým, psychickým a lékařským testům, protože bylo nutné zjistit, zda jsou ti praví pro Survivor.

Pro oba kmeny platí v rámci soutěže naprosto totožné podmínky, žádný kmen nebude mít na ostrově speciální zacházení, všechno si musí vybojovat a postavit sami. Soutěžící si s sebou mohli vzít jen pár kusů oblečení, boty a ponožky. Nemají u sebe žádné hygienické pomůcky, ani osobní věci. Vše ostatní budou mít možnost vyhrát v průběhu soutěže. Bude zajímavé sledovat, jak si dokáží poradit s každodenní hygienou jako je například čištění zubů, praní oblečení nebo shánění obživy z toho co jim ostrov nabídne. Soutěž vznikla v 90. letech a poprvé se vysílala jako Expedice Robinson ve Švédsku. Existují přesná pravidla natáčení, podle nichž se produkce musí řídit a která jsou odvozena od vysílacího schématu. Nicméně soutěžící nemají ani tušení o tom, co je čeká následující dny, dokonce ani hodiny. Jejich podmínky se mohou změnit z minuty na minutu, a to jak díky taktice ostatních, výsledku souboje nebo formátovým zvratům, které produkci dovolují okořenit děj.

Survivor 2023 kdo vypadl?

Zajímá vás kdo vypadl v posledním díle této napínavé realtity show?

Dozvíte se zde