Show Tvoje tvář má známý hlas 2018 - online díly ke shlédnutí

Fenomenální reality show Tvoje tvář má známý hlas je zpět se zbrusu novými soutěžícími! Diváci se už na podzim můžou těšit na premiérové díly.

Opět každou sobotu můžete sledovat dechberoucí proměny osmi účastníků. Obrovské proměny, skvělá hudební čísla, oblíbené české hvězdy v rolích světových, ale i tuzemských ikon populární hudby – to je show Tvoje tvář má známý hlas! Jitka Schneiderová, Jan Révai, Michaela Badinková, Robert Jašków, Eva Burešová, Patrik Děrgel, Vojta Drahokoupil a vítězka SuperStar Tereza Mašková budou v každé epizodě bojovat o vítězství a finanční výhry pro dobročinné účel.

Chybět nebude ani porota se svým samozvaným Kohákem. Vedle něj usedne Janek Ledecký a Aleš Háma, čtveřici pak každý týden doplní speciální host. Moderace se ujme oblíbený Ondřej Sokol

Show Tvoje tvář má známý hlas 4

Nově každou sobotu jste mohli sledovat dechberoucí proměny osmi účastníků. Do role světově proslulých, ale i českých zpěváků a kapel se každý týden převtělovali Leona Machálková, Jan Kopečný, Aneta Krejčíková, Dalibor Gondík, Berenika Kohoutová, Tomáš Matonoha, Jitka Boho a Jan Maxián.

V porotě usedli porotci Jakub Kohák, Janek Ledecký a nově Aleš Háma, v roli drama kouče se představil Martin Dejdar. A nechyběl ani jedinečný moderátor Ondřej Sokol!

Show Tvoje tvář má známý hlas 3

Tentokrát svými proměnami do velkých osobností světové a české populární hudby diváky překvapují Tatiana Vilhelmová, Martha Issová, Adéla Gondíková, Martin Dejdar, Aleš Háma, Ondřej Ruml, Markéta Konvičková) a Milan Peroutka.

Třetí řada show Tvoje tvář má známý hlas odstartuje na obrazovkách televize Nova už koncem února. Fenomenální zábavná show Tvoje tvář má známý hlas se vrací na obrazovky televize Nova a to v neděli 26. února. Osm českých hvězd se každou neděli ve 20.20 převtělí do některé z kultovních osobností hudební scény.

Každý týden se představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby Adéla Gondíková, kterou znáte z Ordinace a Aleš Háma alias farář Ryba z Ulice. Oba se na účinkování v třetí řadě show Tvoje tvář má známý hlas velmi těší a tuto výzvu berou s respektem.

Show Tvoje tvář má známý hlas 2

Tentokrát svými proměnami do velkých osobností světové a české populární hudby diváky překvapili Miroslav Etzler, Marta Jandová, Ivana Jirešová, David Gránský, Markéta Procházková, Roman Vojtek, Anna Julie Slováčková a Jan Cina.

Fenomén, který na jaře boural rekordy televizní sledovanosti a nadchl diváky napříč celou republikou, je zpět! Nenechte si ujít druhou řadu show Tvoje tvář má známý hlas!

V porotě usedli ostřílení Jakub Kohák a Janek Ledecký, ženský element zastoupila úžasná Iva Pazderková. Představili se i speciální hosté poroty. A nechyběl ani jedinečný moderátor Ondřej Sokol! Nová řada nejúspěšnější zábavné show posledních let byla plná neuvěřitelných vystoupení, speciálních čísel a překvapení.

Show Tvoje tvář má známý hlas 1

Zábavná show našich předních hereckých taletnů odstartovala už koncem března. A pořad týden co týden přináší skvělý zážitek. Herci se změní k nepoznání a předvádí to nejlepší ze svého talentu!

Ivana Chýlková, Petr Rychlý, Adam Mišík, Iva Pazderková, Hana Holišová, Petr Vondráček, Anna Fialová a David Kraus! Těchto osm slavných českých osobností se každý týden promění v zahraniční i české hudební ikony.

Herci mají k dispozici tým odborníků, kteří s nimi pečlivě a pravidelně trénují, aby jejich proměna ve známé zpěváky byla dokonalá a vy jste je nemohli rozpoznat od originálu. Další velká práce čeká kostyméry! Musí herce namaskovat tak, aby podoba herce a zpěváka, ve kterého se promění, byla dokonalá. Používají k tomu i různé výplně tváře, kterou modulují do požadovaného tvaru.

Výkony hvězdných soutěžících Tvoje tvář má známý hlas každý týden hodnotí čtyřčlenná porota, která každý týden spravedlivě rozhoduje! Na výkony soutěžících si posvítí čtyři porotci ve složení Jakuba Koháka, který je ten hodný, Janka Ledeckého, který je neúprosný a krásné Jitky Čvančarové. Čtvrtý porotce je vždy speciální host a v každém díle show Tvoje tvář má známý hlas jde o někoho jiného.

Díly show Tvoje tvář má známý hlas