4.dil Tvoje tvář má známý hlas online - 16.4.2016

Emoce, komplimenty a dokonalá angličtina! Ve 4. kole Tvojí tváře zvítězila Iva Pazderková! Ačkoliv bylo vítězství Ivy Pazderkové ve čtvrtém kole show Tvoje tvář má známý hlas velmi těsné, hostující porotkyně Adéla Banášová rozhodla, že si výhru zaslouží!

Susan Boyle snila sen o tom, že ji jednoho dne budou poslouchat miliony lidí. To se jí po výhře v soutěži Británie má talent podařilo. V sobotu večer se to povedlo i herečce Ivě Pazderkové, jejíž proměna do anglické zpěvačky byla naprosto dokonalá. Vysokou dlouhonohou blondýnku by na pódiu poznal málokdo. Místo ní se tam totiž objevila nenápadná boubelka. Svým vystoupením plným emocí dostala všechny v sále. Porotci ocenili hlavně to, že se Ivě povedlo do vystoupení dostat i dojemný životní příběh samotné Susan Boyle. Janek Ledecký usoudil, že Iva ztvárňuje svoji slavnější kolegyni tak přesvědčivě, že se ani neusměje. Iva ale přiznala, že se neusmívá z důvodu, že by z ní při větším pohybu upadlo 80 kilogramů silikonu.

  • Anna Fialová coby Jim Carrey - Cuban Pette - Jim Carey není jen výborný herec. Ve filmu Maska dokázal, že i skvěle zpívá. Napodobit se ho pokusí herečka a zpěvačka Anna Fialová.
  • David Kraus coby Steven Tyler – I Don´t Want To Miss a Thing - Zpěvák David Kraus si v sobotu večer vylosoval frontmena kapely Aerosmith, Stevena Tylera. Uvidíme, jestli poslechl radu moderátora Ondry Sokola. Ten mu totiž poradil nosit celý týden v puse mikrofon, aby dosáhl velikosti Tylerových úst.
  • Petr Vondráček coby George Michael – Wake Me Up Before You Go-Go - Tentokrát se zpěvák Petr Vondráček pokusí imitovat slavného britského zpěváka s kyperskými kořeny, George Michaela.
  • Ivana Chýlková coby Cher – Belive - Na americkou zpěvačku Cher, oceněnou dokonce soškou Oskara, si v sobotu zahraje Ivana Chýlková.
  • Petr Rychlý coby Jan Nedvěd – Zvony zní jen chvíli - Herec a komik Petr Rychlý skákal nadšením, když zjistil, že konečně bude zpívat v čestině. Na pódiu se totiž ukáže jako nejznámější český folkový písničkář Jan Nedvěd.
  • Adam Mišík coby Adam Levine – Moves Like Jagger - Vítěz minulého kola Adam Mišík bodoval jako Miley Cyrus. Tentokrát se pokusí převtělit do populárního zpěváka Adama Levina z kapely Maroon 5.
  • Iva Pazderková coby Suzan Boyle – I Dreamed a Dream - Nenápadná Susan Boyle uchvátila celý svět v soutěži Británie má talent. Uvidíme, jestli porotu uchvátí i herečka Iva Pazderková v její kůži.
  • Hana Holišová coby Michael Jackson – Thriller - Hvězda seriálu Ulice už excelovala jako Edit Piaf, Beyoncé a v minulém kole to rozjela jako Katy Pery. V roli Michaela Jacksona bude určitě také perfektní.

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas