5.dil Tvoje tvář má známý hlas online - 23.4.2016

V pátém díle oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas zvítězila Ivana Chýlková, která na jedničku napodobila Conchitu Wurst! U poroty si za svůj výkon vyslechla samou chválu!

Napodobit Conchitu Wurst nebylo pro Ivanu úplně snadné. Jednu výhodu to ale mělo. Jak sama řekla, v tomto čísle nemusela tančit, takže se mohla plně věnovat zpěvu. Po dokonalém výkonu porotu dojala natolik, že nechybělo ani "standing ovation". A porotce Jakub Kohák Ivaně za výkon sdělil, že podle něho to bylo ještě lepší než v originále. Následně hostující porotce Lukáš Pavlásek dodal, že byl Ivaniným zpěvěm naprosto fascinovaný. Po tak pozitivním hodnocení měla i samotná Ivana Chýlková na krajíčku. Moderátor Ondřej Sokol tak neváhal a Ivanu letmo políbil.

V prvních kole byla Iva Pazderková celkem nenápadná. Od minulého kola, kde dojala porotu v podobě Susan Boyle, jde ale její úspěch strmě nahoru. V sobotu večer ho korunovala jako zpěvák Kurt Cobain! Z nenápadné herečky ze seriálu Na vodě se stává hvězda soutěže! Lady Gaga, Toni Braxton nebo Helena Vondráčková. Všechna vystoupení se Ivě povedla, nikdy to ale na pódiu ještě nerozjela tak, jako tento týden. Její proměna byla perfektní, Iva nezapomněla ani na takový detail jako byl svetr obrácený naruby. Málokdo by na první pohled poznal, že na pódiu nestojí opravdový, drogami omámený, Kurt Cobain.

  • Adam Mišík coby Prince - Mladý zpěvák se tentokrát změní v populárního amerického zpěváka a sexsymbol Prince. Uvidíme, jak to Adamovi se snědou pletí bude slušet.
  • Ivana Chýlková coby Conchita Wurst - Na herečku Ivanu Chýlkovou čeká tento týden celkem oříšek. Musí se na pódiu objevit jako kontroverzní rakouský zpěvák Thomas Neuwirth známý jako Conchita Wurst.
  • David Kraus coby Ricky Martin - Zpěvák David Kraus nám určitě v sobotu večer předvede číslo plné tance. Čeká ho totiž proměna do portorického zpěváka Ricky Martina.
  • Anna Fialová coby Cyndi Lauper - Zpěvačku Cyndi Lauper, oceněnou několika prestižními hudebními cenami se pokusí ztvárnit Anna Fialová, která minulý týden zabodovala jako Jim Carey.
  • Petr Vondráček coby James Brown - Petru Vondráčkovi se zatím v soutěži moc nedaří. Uvidíme, jestli tento týden prolomí smůlu. Porotu se totiž pokusí okouzlit jako zpěvák James Brown.
  • Hana Holišová coby Hana Zagorová - Každý už ví, že herečka Hana Holišová se ničeho nezalekne a každou proměnu zvládá na jedničku. Určitě to tak bude i v tomto kole, kdy ztvární oblíbenou českou zpěvačku Hana Zagorovou.
  • Petr Rychlý coby Village People - Jan Nedvěd alias Petr Rychlý při minulém losování prohlásil, že si nechce vylosovat bráchu. Františka Nedvěda si naštěstí nevytáhl, zato na něj vyšla americká disco skupina Village People.

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas