6.dil Tvoje tvář má známý hlas online - 30.4.2016

Show Tvoje tvář má známý hlas je již za půlkou! A tentokrát se můžete těšit na neuvěřitelné proměny v podání českých herců a zpěváků. Kdo se tentokrát pokusí proměnit ve zpěvačku Whitney Houston nebo Fergie?

V posledních kolech Iva válí. Nejdříve porotu dojala coby Susan Boyle, týden na to všechny odrovnala svojí proměnou do Kurta Cobaina. V šestém díle show Tvoje tvář má známý hlas zase zabodovala jako zpěvačka Pink! Vítězství ale měla namále! Ač se to na první pohled nemusí zdát, proměnit se do blonďaté zpěvačky dalo Ivě pořádně zabrat. Nácvik náročného vystoupení se neobešlo bez komplikací. Herečka tak na tréninku nejdříve brečela bolestí, poté zase zoufalstvím. Největší strach však Ivě naháněl její kostým. Přestože by Ivě mohl každý její postavu závidět, ona z ní má komplexy. Objevit se na pódiu pouze v kalhotkách nahánělo Ivě pořádný strach. Nebylo ale čeho se bát. Porotce Jakub Kohák, prohlásil, že na padesát vypadá Iva fantasticky.

  • Hana Holišová coby MC Hammer – „U Can´t Touch This“ - Do rapera MC Hammera se změní Hana Holišová. Uvidíme, jestli na sobě bude mít i tzv. hammerpants. Neboli kalhoty s rozkrokem u kolen, které tento populární raper proslavil.
  • Petr Rychlý coby Pepa Vojtek – „Pohoda“ - Hospodský rock kapely Kabát na pódiu zazpívá herec Petr Rychlý. Převtělí se tak do frontmena Pepy Vojtka.
  • Ivana Chýlkový coby Fergie – „A Little Party Never Killed Nobody“ - Vítězka minulého kola Ivana Chýlková si určitě oddechne, že bude moci sundat vousy Conchity Wurst a proměnit se v americkou zpěvačku známou z kapely The Black Eyed Peas, Fergie.
  • David Kraus coby John Lennon – „Imagine“ - Zpěvák David Kraus si už několik kol přál takové vystoupení, u kterého nebude muset pobíhat po pódiu a tančit. Sen se mu splní již v sobotu, předvede se totiž jako John Lennon.
  • Petr Vondráček coby Boy George – „Karma Chameleon“ - Vypadá to, že Petru Vondráčkovi se konečně začalo v soutěži dařit. S proměnou do Jamese Browna měl vítězství na dosah. Uvidíme, jak se mu povede jako Boy Georgovi z kapely Culture Club.
  • Adam Mišík coby Lou Bega – „Mambo No. 5“ - Taneční číslo si tentokrát bude muset určitě natrénovat Adam Mišík. Na pódiu se totiž ukáže coby zpěvák Lou Bega. Znovu ho tedy nemine knírek pod nosem, kterého se už chtěl po proměně v Pince zbavit.
  • Iva Pazderková coby Pink – „Try“ - Po několika kolech se z herečky Ivy Pazderkové stane zase hezká žena. Čeká na ní totiž proměna v americkou zpěvačku Pink.
  • Anna Fialová coby Whitney Houston – „I Will Always Love You“ - Ve zpěvačku Whitney Houston se změní na jeden večer Anna Fialová. Uvidíme, jestli nám zazpívá její nejslavnější píseň z filmu Osobní strážce.

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas