7.dil Tvoje tvář má známý hlas online - 14.5.2016

Začíná sedmá část show Tvoje tvář má známý hlas! Osmička českých osobností podstoupí další dechberoucí proměny v legendy hudební scény. O vítězi opět rozhodne skvělá porota ve složení Jakub Kohák, Jitka Čvančarová a Janek Ledecký. I tentokrát se k porotě připojí speciální host - herečka a zpěvačka Barbora Poláková

Již sedmé kolo čeká v sobotu večer na dváky show Tvoje tvář má známý hlas. Jako vždy to bude pořádná jízda. Na jednou pódiu se setkají například Jennifer Lopez, Bryan Adams a především dvakrát Janek Ledecký! Kdo je ztvární?

  • Anna Fialová - Jennifer Lopez - V minulém kole všechny uhranula krásná Anička Fialová a její dojemné podání Whitney Houston. Tentokrát to vypadá, že to mladá zpěvačka na pódiu pořádně rozjede. Změní se totiž do americké zpěvačky a tanečnice JLO neboli Jennifer Lopez.
  • Ivana Chýlková - Rednex - I když se herečce Ivaně Chýlkové každé kolo daří, sama není moc spokojená. Přála by si totiž vylosovat nějakého českého interpreta. To se jí ani tentokrát nepodařilo, ztvární totiž švédskou poprockovou skupinu Rednex.
  • Adam Mišík - Janek Ledecký - Uslyšíme v neděli večer Proklínám, Na ptáky jsme krátký nebo snad nějakou jinou oblíbenou písničku zpěváka Janka Ledeckého? Každopádně se Adam Mišík bude muset pořádně snažit, aby ho originální Janek Ledecký v porotě nezkritizoval.
  • Petr Vondráček - Bryan Adams - Na Petra Vondráčka čeká tento týden poněkud náročný úkol. Bude muset ztvárnit rockového zpěváka Bryana Adamse.
  • Petr Rychlý - Elton John - Ani Petr Rychlý alias Čestmír Mázl z Ordinace v růžové zahradě 2 se netají tím, že by každé kolo nejraději zpíval pouze v češtině. Ani jemu přání nevyšlo, promění se totiž do anglického sira Eltona Johna.
  • Iva Pazderková - Nicki Minaj - Vítězka minulého kola Iva Pazderková už několikrát ukázala, že se jen tak něčeho nezalekne. Po Susan Boyle, Kurtu Cobainovi a Pink pro ní bude R&B zpěvačka Nicki Minaj určitě hračka.
  • Hana Holišová - Shania Twain - Kanadskou country a popovou zpěvačku Shania Twain se pokusí na výbornou předvést herečka Hana Holišová alias Veronika Maléřová ze seriálu Ulice.
  • David Kraus - Rammstein - Po romantickém provedení Johna Lennona v minulém kole tento týden David Kraus pořádně přitvrdí. Na pódiu bude totiž řádit jako německá rocková kapela Rammstein.

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas