8.dil Tvoje tvář má známý hlas online - 28.5.2016

Začíná sedmá část show Tvoje tvář má známý hlas! Osmička českých osobností podstoupí další dechberoucí proměny v legendy hudební scény. O vítězi opět rozhodne skvělá porota ve složení Jakub Kohák, Jitka Čvančarová a Janek Ledecký. I tentokrát se k porotě připojí speciální host.

Oblíbená show Tvoje tvář má známý hlas se pomalu blíží do finále. V sobotu se během osmého kola potkají na jednom pódiu hvězdy světového formátu s těmi českými. Kdo se na jeden večer promění do Hany Hegerové a kdo zase do Arethy Franklin?

  • Petr Vondráček coby Roy Orbison „Oh, Pretty Woman“ - Do jednoho z průkopníků rockenrolu se převtělí Petr Vondráček. Proměna do amerického zpěváka Roye Orbisona pro něj určitě bude brnkačka.
  • Hana Holišová coby Aretha Franklin „Rolling in The Deep“ - Aretha Franklin byla žena mnoha tváří. Zvládala hrát na piano, skládat písně i zpívat. Proměny v soulovou zpěvačku Arethu Franklin se zhostí herečka Hana Holišová.
  • Adam Mišík coby Stevie Wonder „I Just Called To Say I Love You“ - Ztvárnit slepého amerického zpěváka Stevieho Wondera nebude nic jednoduchého. Adam Mišík ale už v předchozích kolech ukázal, že se nebojí ničeho. Takže mu určitě ani tato proměna nebude dělat problém.
  • Ivana Chýlková coby Liza Minelli „Mein Herr“ - Herečka Ivana Chýlková se tento týden pokusí na jevišti zazářit jako zpěvačka a držitelka Oscara Liza Minnelli.
  • David Kraus coby Janis Joplin „Cry Baby“ - Vítěz minulého kola David Kraus už jednou ukázal, že ukazovat se v televizi v dámských šatech mu nedělá problém. Takže tentokrát na něj čeká hippies zpěvačka Janis Joplin.
  • Iva Pazderková coby Shakira „Waka Waka (This Time For Africa)“ - Iva Pazderková exceluje každý týden. Dokonce to vypadá, že její výkony jsou každé kolo lepší a lepší. Uvidíme, jak se jí povede přeměna do kolumbijské zpěvačky Shakiry.
  • Petr Rychlý coby Hana Hegerová „Čerešne“ - Každé kolo si Petr Rychlý přeje zpívat v češtině. Uvidíme, jak se popere se slovenštinou zpěvačky Hany Hegerové.
  • Anna Fialová coby Nightwork (Vojta Dyk) „Tepláky“ - Na Aničku Fialovou čeká v osmém kole nelehký úkol. Přeci jen je bývalý frontman kapely Nightwork o hodně vyšší než Anička.

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas online ke shlédnutí

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas