9.dil Tvoje tvář má známý hlas online - 4.6.2016

Jde do tuhého! Přichází semifinálové klání show Tvoje tvář má známý hlas. Na konci dnešního večera pouze čtyři soutěžící postoupí do velkého finále! Kdo dostane šanci bojovat o velkolepou výhru a kdo skončí před branami finále?

Show Tvoje tvář má známý hlas se pomalu chýlí do velkého finále. V sobotu večer se na pódiu znovu objeví české celebrity, které se promění do svých slavnějších kolegů. Kdo bude na pódiu řádit jako Pharell Williams a kdo si troufne na proměnu v mistra Karla Gotta?

  • Iva Pazderková coby Pharell Williams „Happy“ - Herečka Iva Pazderková se v tomto kole pěkně vybarví a bude velmi veselá. Promění se totiž do amerického zpěváka a skladatele Pharella Williamse, který se proslavit písničkou Happy.
  • David Kraus coby Waldemar Matuška „Tereza“ - Jednoho z nejpopulárnějších československých zpěváků, Waldemara Matušku, se pokusí tento týden ztvárnit zpěvák David Kraus.
  • Hana Holišová coby Catherine Zeta - Jones „All That Jazz“ - Oblíbená herečka Catherine Zeta-Jones dokázala, že je také skvělá zpěvačka. Proměnit se do této sexy herečky zvládne talentovaná Hana Holišová určitě na jedničku.
  • Petr Rychlý coby Andrea Bocelli „O Sole Mio“ - Na vítěze minulého kola čeká v sobotu večer celkem oříšek. Povede se oblíbenému herci ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 proměna do italského nevidomého tenoristy?
  • Adam Mišík coby Karel Gott „Trezor“ - Ještě štěstí, že se Adam Mišík nezalekne žádného úkolu. Přeci jen, přeměna do mistra Karla Gotta je zřejmě jedna z nejtěžších proměn, která Adama v soutěži potkala.
  • Anna Fialová coby Sia „Chandelier“ - Anička Fialová v každém kole show Tvoje tvář má známý hlas ukazuje, že je výborná zpěvačka. Takže je jasné, že i v sobotu večer jako zpěvačka Sia předvede skvělý výkon.
  • Petr Vondráček coby Lenny Kravitz „Fly Away“ - Vypadá to, že Petr Vondráček to konečně na pódiu pořádně rozjede. Promění se totiž do rebela Lennyho Kravitze.
  • Ivana Chýlková coby Věra Bílá „Paš o Paňori“ - Herečku Ivanu Chýlkovou jsme už na jevišti Tvojí tváře viděli jako korejského rappera nebo špinavého opilce. I tentokrát jí čeká kuriózní proměna, do romské zpěvačky Věry Bílé.

Tento díl show Tvoje tvář má známý hlas online ke shlédnutí

Již brzy

Přehrát video

Díly show Tvoje tvář má známý hlas